Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ha már 5 napja késik...

Lányok! Ha már 5 napja késik és ma reggel az ovu tesztem erös pozitív lett, akkor a holnap reggeli terhességi teszt is pozitív lesz?

Figyelt kérdés
Már 10 napja néha erös görcseim vannak, aztán elmúlik, a höm még mindig 37,1, és krémes folyásom van. Azért ovutesztet használtam mert nem volt itthon terhességi. Délután viszont azt is vettem. Szerintetek holnap reggel reménykedjek, hogy a terhességi teszt is pozitív lesz?
2010. jan. 9. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
NEkem is erős pozi volt az ovu, meg a hcg is... Már most is pozi lenne, ha megcsinálnád :)
2010. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jajj nagyon szépen köszönöm! Most izgulni fogok:)
2010. jan. 9. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom,hogy a terhességi + lesz -e,de az tuti,hogy 5 napos késésnél már csinálhatsz tesztet.Drukkolok neked!!!!Majd ird ám meg mi lett.Van görbéd?
2010. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj bátran!!!!De az erős görcsök nem nagyon jók,majd jelezd egy dokinak,ha + a teszted.
2010. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem várnék reggelig a teszttel.... 5 napos késéssel már simán kimutatja most este is!


Nagyon drukkolok és írd meg mi lett! :)

2010. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jajj lányok köszönöm nektek a drukkolást!:) ma reggel teszteltem Walentinnel egy erös POZITÍVAT! Annyira örülünk:) ezek után kórházba kell mennem nögyógyászhoz? Azért kérdezem mert még sosem voltam..
2010. jan. 10. 09:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudtam én :)


Ráérsz a betöltött 6. hét végefelé menni, akkor már lesz szívhang :)

Hacsak nem volt vetélésed, mert akkor minél hamarabb, mert lehet, hogy kapsz hormonpótlást!

Boldog pocakosodást! :)

2010. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen aranyos vagy!:)
2010. jan. 10. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok Kedves KISMAMA!!! :)

Jól írták előttem, ráérsz a 6. hét környékén nőgyógyászhoz menni.


Nagyon boldog babavárást!

2010. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy bírtad ki, hogy 5 napig ne csinálj tesztet? :)) Nagyon szuper! Azóta már jó nagy baba lett :)))
2013. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!