Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon-nagyon-nagyon halvány...

Nagyon-nagyon-nagyon halvány a Clearblue +. Ez most akkor tuti pozitív?

Figyelt kérdés
Négy nappal ezelőtt kellett volna megjönnie. Azon a napon negatív lett a teszt (igaz, egy olcsóbb fajta). Most az előbb a Clearblue eszméletlen halvány lett. Nagyon-nagyon halvány. Akkor ez most pozitív?
2008. aug. 4. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet! :))) nálam is így kezdődött és pont a 4. napon csináltam én is először a tesztet! 2 nap múlva már egészen határozott volt
2008. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon nagyon halvány is pozitív!Az én halvány teszteimből van egy 2,5 kisfiam és egy 22 hetes pocilakóm!:)Pár nap múlva csinálj még egy tesztet.annak már erősebbnek kell lennie!:)
2008. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2008. aug. 4. 12:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdemes még ma egy újabb tesztet csinálnom, vagy várjak néhány napot?
2008. aug. 4. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Tuti.:) Nekem is kettő teszt kellett, hogy felfogjam.:))))


Ha nem vagy biztos benne, csinálj nyugodtan még egyet (az unokatesóm hatot csinált...:)))), aztán irány a nődoki.

2008. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, 4 napja késik, és a lily teszt nagyon-nagyon halvány lett! Ott a csík formája, csak egészen halvány a színe, szinte nem is látszik, de mégis. :)

Remélem, mindketten babásak vagyunk!!!

2008. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan igy vagyok ezel csak annyi a külömbség hogy a teszt halvány 2.csík ,de még is barnázok!!!!!!!!!
2008. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!