Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ért valaki a 3. és 21. napi...

Ért valaki a 3. és 21. napi vérvételi eredmény elemzéséhez?

Figyelt kérdés

A 3. napi értékek:

FSH 6,40 mIU/ml

LH 5,2 mIU/ml

Progesteron 0,70 nmol/l

LTH 334 mIU/l

Oestradiol 161 pmol/l

Testosteron 1,40 nmol/l


21.napi (ami a 19. napon történt)


FSH 4.80 mIU/ml

LH 11,0 mIU/ml

Progesteron 45,60 nmol/l

LTH 417 mIU/l

Oestradiol 435 pmol/l

Testosteron 2,20 nmol/l


Nagyon megköszönném, ha tudna valaki segíteni!


2010. jan. 9. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
én a babatervezok.otthona.net oldalról töltöttem le egy hormontáblázatot és be akartam neked linkelni de nem találom viszont a táblázatot tuti nem szedték le de ha nem kapsz segítséget akkor átküldöm mélben ha kéred. Amúgy a progeszteronod szerintem jó :)
2010. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

elfelejtettem leírni, hogy nekem a vérvételes eredményeimen le volt írva az is hogy melyik szakaszban mennyinek kellene lennie az értéknek én azzal ellenőriztem az értékeimet.

2010. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod!:)

Megtaláltam azt a táblázatot, bár bevallom, hasonlítgatom itt az értékeket, de vmelyik más mértékegységben van, így csak találgatok, hogy jó-e. Nekem is ott van zárójelben az eredményemen, hogy mettől meddig jó, bár nem mindegyiknél.

Egyedül a 3. napi progeszteron szintem nem jó, mert 0,70 nmol/l és a zárójelben ez áll: 10,43-122,84.

Szóval csak találgatni tudok, de ha más jobban ért hozzá, szívesen veszem még a véleményeket!

2010. jan. 9. 12:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 21. napi progesteron ugyannyi, és azt mondta az orvosom, hogy ez nagyon jó. Egyébként az egész eléggé hasonlít az enyémhez.
2010. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

Na ez megnyugtató (progiszint)!

Amúgy, a többi értékedre is azt mondta a doki,hogy jók?(merthogy hasonlít az enyémre:))

Ma megyek egyébként dokihoz, kiváncsi vagyok, hogy mit mond.

2010. jan. 12. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, igen, nekem azt mondta, hogy nagyon jó lelet, örülni kell neki. Egyébként a 3. napi FSH-m is pont annyi, mint a tiéd :_) Az LTH nem tudom, hogy micsoda, nekem olyat nem néztek, viszont prolaktint igen. Lehet, hogy az ugyanaz..

Majd írd meg, hogy neked mit mondtak!!!!

2010. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem is azt mondta a doki, hogy nagyon jó ez, nincs semmi gond, van pereérésem. A prolaktin szintet szerintem nem nézette meg :(

Ti mióta próbálkoztok? Nekünk ez a 4. hónap, csak azért nézték meg, mert csak 2 napig van menzeszem, és nehogy a hormonokkal legyen gond. Hát emiatt már nem aggódom, de most már semmi miatt sem, majdcsak összejön valamikor!:)

2010. jan. 13. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, mi már augusztus óta próbálkozunk, és semmi :(

Már eléggé rágölcsöltem sajnos a dologra( hőmérő, lh teszt), mert már 35 vagyok, és félek, hogy kicsúszom az időből.

2010. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!