Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedés előtt kb.24...

Tüszőrepedés előtt kb.24 órával voltunk együtt. Így még sikerülhet?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy a 14. napon szokott lenni a pém,együtt is voltunk.De a 15. nap estéjén éreztem nagyon erős ovufájdalmat.
2010. jan. 9. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Utána olvastam a témában és azt ajánlják, hogy peteérés előtt egy nappal kell együtt lenni, mert akkora ér oda a sperma mire kilökődik a friss és fiatal petesejt. Viszont ha aznap vagytok együtt amikor kilökődik, már addigra ér oda amikor már egy kicsit elöregszik, amiből lehetnek terhességi problémák.. De szerintem annak az esélye, hogy valaki így esik teherbe az kb. 000,1%. Legalább is szerintem..
2010. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont jókor voltatok együtt!
2010. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is még simán jó volt az együttlét.Bár sokan azt mondják,hogy az az napi a legjobb,valaki pedig az,hogy az elötte lévő.Sokszor én összezavarodom,mert mindenhol más-más a vélemény.
2010. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,hát akkor majd kiderül! :D
2010. jan. 11. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Sikerült? Mesélj!
2010. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát még nem tudni,hisz van pár napom a nemvártig!

Úgy kb csütörtök péntek magasságában nem kellene...

De írni fogok mindenképp!

Úgy érzem most sem sikerült...

2010. jan. 18. 10:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjöt..... :(
2010. jan. 21. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:

:(

Legközelebb! :D

2010. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!