Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek terhesség...

Ezek lehetnek terhesség tünetei, vagy mensit jelez?

Figyelt kérdés
pár napja ég a gyomrom,főleg este.több savam is van.talán émelygek is néha.napjában 2-3-szor mensi szerű görcsöt érzek.de ami fura:olyan érzésem van a pocakomban mint mikor az ember tele eszi a gyomrát és úgy feszül.csak én ezt a hasamban érzem.és néha olyan mintha melegség öntené el a hasam belülről.másképp nem bírom ezt megfogalmazni.a hőm 37-37,1.holnap lenne a mensi ideje.főleg a pocis dolog érdekelne,hogy lehet e terhesség tüneteként ilyet érezni??
2008. aug. 3. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Biztos lehet ilyet érezni terhesség közben is de az is biztos hogy a felpuffadást a mensi szokta okozni.Az émelygés az a legbiztosabb jel lehet szerintem de ez még nem jelenti azt hogy terhes vagy. várj a mensiid és ha nem jön meg akkor teszt.Remélem sikerült a baba , majd írd meg mi lett!

Drukkolok!!

2008. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a drukkot.majd megírom.de én nem fel vagyok puffadva,hanem azt érzem hogy tele a hasam és feszít.

bár ha belegondolok,székrekedésem van azt hiszem.lehet ezért érzem ezt a feszítő érzést?

2008. aug. 3. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A magas hő az biztató, de van akinél csak a mensi első napján esik le a hő. Ha késik és a hőd is fent marad akkor van rá esély hogy baba. Hogy milyen volt a hasam amikor terhes lettem már nem tudom. Én inkább szuró fájdalmat éreztem.
2008. aug. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én meg inkább azt éreztem, hogy valami hozzáér belülről a hasfalamhoz. Na meg, nekem totál tünetmentes terhességem volt. A has feszülése inkább később jön szerintem. Nekem mensi előtt szokott ilyen lenni.
2008. aug. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajna nem baba.:-(
2008. aug. 6. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!