Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdtétek először...

Mikor kezdtétek először érezni a nemvárt előtt, hogy "megjönérzésetek" van?

Figyelt kérdés

Úgy értem,aki teherbe esett,fogantatástól számítottan a hanydik nap körül kezdte érezni,hogy azt hiszi mindjárt megjön?

Milyen volt az az érzés?Mesélnétek?


2010. jan. 8. 17:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Érezhetem azt,hogy mintha fel lennék fázva?Pedig mégsem.

Én nem tudom mit érzek,mert azt nem tudom pontosan leírni,de olyan mintha fel lennék fázva,kicsit mintha a méhem fájna,olyan mintha húzódna.Akár ülök,akár állok,vagy éppen bármi mást csinálok.Normális ez?

Pár napom van még a nemvártig.

Csak érdeklődöm....

2010. jan. 8. 17:13
 2/11 anonim ***** válasza:
szia, nekem holnap van a nem várt, de már 5napja fáj a méhem. nem mensisen, hanem kimondottan a méhem, egész lent a húgyhólyag mögött. de még nem tudom, mi lesz.remélem segitett
2010. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem meg 6 nap még a nemvárt,de ma már én is ezt érzem.Sosem volt ilyen mióta próbálkozunk.

Szerinted ez jót jelent?Valami ilyesmit érzek én is.

2010. jan. 8. 18:25
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Mikor tesztelsz?Milyen teszttel?

Megírnád az eredményt?

Nagyon-nagyon drukkolok!

2010. jan. 8. 18:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 10.-re nem várom de már 3 napja úgy gondolom hogy megjön.Én is úgy érzem mintha fel lennék fázva.De, csak úgy érzem hogy most se sikerült.De mégis reménykedek....
2010. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2.-ik:

Miből gondolod,hogy nem sikerült?

2010. jan. 8. 18:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok jó példával szolgálni. Előző hónapban életemben először ovu után harmadnap elkezdett görcsösen fájni a hasam, mintha egy percen belül meg akarna jönni. Soha korábban nem éreztem még ilyet. Annyira erős volt ez a megjön érzés, hogy ezt ha akartam volna se tudtam volna bebeszélni magamnak. S akár hiszed, akár nem, ez a mindjártmegjönösdi eltartott további 10 napig!! Azt hittem megőrülök. Egyfelől bosszankodtam, hogy most meg mi ez már megint, másfelől elképesztően izgultam, hogy bárcsak sikerült volna. A 13. dpo-n egy ultrahalványat teszteltem, mennyei boldogság, majd másnap megjött. Csalódottságomat inkább nem részletezem...
2010. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom:(

De remélem Mi nem járunk így mint Te.

Mindannyian arra "gyúrunk",hogy végre sikerüljön.

Tudom,Te is megérdemelnéd a saját boldogságodat,ezért is tudom,hogy Neked is sikerülni fog!

Nem csak ultrahalvány + teszted lesz,hanem olyan erős,hogy le kell majd fogni a tesztedet,hogy le ne ugorjon a 2. csíkocskád!

Mi még előtte vagyunk,és bízunk....reméljük nem lesz hiába!

2010. jan. 8. 19:56
 9/11 anonim ***** válasza:
én a nemvárt előtt 1-2 nappal éreztem enyhén ezt az érzést és sokat kellett wc-re járnom. A fiam hamarosan másfél éves lesz.
2010. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


En kb. 3-4 nappal erzem a "mindjart megjon" erzest. Viszont maskent, mint az elozo honapokban, nem faj a hatam es a fajas egy pontbol, - a jobb petefeszkemtol - jon.A tegnap kellett volna megjonnie, de meg nem merek tesztelni, felek a csalodastol. A mult honapban laparoszkopiam is volt, lehet, hogy attol is csuszhat. Talan holnap tesztelek, ha addig nem jon meg.

Szoritok Neked!

2010. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!