Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 napon reménykedhetek még...

27 napon reménykedhetek még egy negatív gabriel teszt után?

Figyelt kérdés

27 napon vagyok. A görbém még mindig fennt van.37,0-n 8 hónapja mérem, de mindig a 23-24 napon már elkezd leesni menzesz előtt. A nyákom hol nagyon erős krémes hol teljesen száraz vagyok. Mensis görcsöm nincs, csak nagyon fel vagyok fújódva és inkább a hólyagom feszít, mintha fel lennék fázva.

Ma reggel csináltam tesztet és teljesen negatív. Szerintetek bíthatok még?


[link] a görbém most ilyen.


2008. aug. 3. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a görbékhez nem értek, de attól még hogy a 27-ik napon negatív, az nem jelenti azt hogy nem vagy babás. 2 nap múlva ismételd meg, de szerintem ne gabriellel, hanem gravi Hcg-vel. Szorítok neked!
2008. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na ezért nem érdemes előtte tesztelni!lehet ha bírod még 2napig,most nem lennél ilyen elkeseredett!szerintem még lehet baba,ne aggódj!de ha nincs,kíméld meg magad a felesleges csalódásoktól,és a pénzkidobástól,szerintem menzi előtt ne tesztelj!
2008. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is korán teszteltél. Hány napos szokott lenni a ciklusod? Nekem sajnos valamiért nem jött be a görbéd. A nyák normálisan pont így változik, ahogy leírtad: amikor erős krémes vagy tojásfehérjeszerű, akkor van a péd, aztán pár nap alatt jön elvileg a szárazság. Persze terhesség esetén sok esetben inkább krémes marad a nyák mensi környékén. A tüneteid, a felfúvódás, hólyagfeszülés jó jelek. Tarts még ki pár napot. Aznap amikor (nem kéne) megjönnie, tesztelj, vagy még jobb, ha a köv.reggel teszed. Mindenképp bízakodhatsz még! Drukkolok neked!
2008. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap kéne megjöjjön, mert 28 naposak a ciklusaim. Nagyon reménykedtem, mert erős krémes folyásom még sosem volt. Mensi előtt végképp nem. A mellbimbóm udvara is eresebb lett, meg 3 ovutesztem is halvány pozitív volt 3-4 napja. De most nagyon minimális (kevesebb mint mensi előtt)barna nyák is volt a papíron. rögtön megőrülök. A hőm pedig magas..
2008. aug. 3. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a hőd még magas, és nem esett le, és holnap reggel sem fog, az nagyon jó jel! Szorítok nagyon hogy babás legyél!!!


Az első válaszoló vagyok

2008. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia,második vagyok,na miújság a barnázással?
2008. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én vagyok a harmadik bejegyzés a mai napon. Hát azt hiszem mensi. A görbémet sikerült jól feltenni.

Nektek sok sikert. Többet mint nekem

2008. aug. 4. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!