Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez, mégis terhes vagyok?

Mi lehet ez, mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Megjött a menstruációm(megvonásos vérzés)rendesen időre.Elég sok,és piros.Már szerdán megjött,és nagyon örültem mert azt hittem terhes vagyok.

A mellfájás,derékfájás elmúlt.Ezért megnyugodtam.

Ma már a hasam is alig fájt,DE a mellem úgy érzem megint elkezdett fájni!!!Nem feszül,nem érzékeny,csak egyszerűen érzem hogy van mellem.(nem tudtam máshogy megfogalmazni)

Most csináltam tesztet(negatív),de nem nyugodtam meg meg szerintem már híg volt a vizelet.

21 napja voltunk együtt.


2010. jan. 8. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
3 hét után már nincs olyan, hogy híg a vizelet, ekkor már kimutatja a teszt. Níyugodj meg, nem vagy terhes.
2010. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SZia! Tökéletesen megnyugodhatsz, a teszt már kimutatná, akár délután is. Nem vársz babát, amiket pedig érzel, talán máskor is érezted,csak nem figyelted ennyire, vagy a stressz szórakozik veled. Az emberi test sokmindent képes produkálni érzelmi hatásra. Szerintem is tökéletesen megnyugodhatsz, nem lesz baba.
2010. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes!
2010. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!