Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, adnátok sikertörténete...

Lányok, adnátok sikertörténeteket és egy kis hajrát? Az első lombikom előtt állok.

Figyelt kérdés

Kinek hányadszorra sikerült?

Nagyon izgulok.:)


2010. jan. 8. 13:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100-120 e egy stimuláció, a fagyasztott 25 ezer kb. Ez biztos, részt vettem benne.
2010. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

0.15

Szia nagyon szépen köszönöm a válaszod sokat segített azért reménykedem hogy nem lesz rá szükség. Valószínű hogy a koleganőmnek azért volt térítéses mert neki már volt 2 gyereke az előző házasságából. De pontosan nem tudom nem kérdeztem rá csak ő mesélte ezeket. Még egyszer köszönöm sok sikert nektek.

2010. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Nekem a második sikerült, 14 hónapos ikerfiaim vannak.

De elképesztő amiket írtok a Káliról.

Én Pécsen voltam lombikos, csak a gyógyszerekért fizettünk!!! Kb 100-120 ezer volt, sőt a dokim utazási papírt is irt , mert Kaposvárról jártunk, így az utazás kb60-70%-is visszatérült. Volt hepatitis, aids vizsgálat mindkettönknél, spermavizsgálat, nekem rengeteteg vérvizsgálat ,de egyikért se kértek pénzt ezt a tb fizette.

2010. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi újság veled?

14 hós /azóta 25 hós ikrek anyukája

2010. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia!Mi lett?Remélem sikerült?!!!A suprefact-ot milyen adagba kaptad?!Már mensi elött adtad te is?Utánna mit kaptál?Légyszi írj!!!
2011. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!