Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy fogamzásgátló tabi...

Igaz, hogy fogamzásgátló tabi szedése után, ha valaki teherbe akar esni, nagyobb az esélye az ikreknek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt még nem hallottam. Olvastam már hogy megnő az esély ha drogoztál már, ha idősebb vagy. ha sokasik gyerek, ha északi vagy pl.Svéd...de ezt még nem szóval kiváncsivá tettél.
2008. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állítólag azért igaz, mert az addig vissza szoritott peteérés újra elkezdődik és esetleg a hirtelen hormonváltozástól több pete is beérik. Valamikor a meddőség kezelésére is használták. Szedettek fogamzásgátlót, majd abbahagyatták a szedést és megindult a peteérés és valóban születtek ikrek.
2008. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!