Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínűleg nem vagyok...

Valószínűleg nem vagyok terhes, ugye? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal az utóbbi időben gyakori nemi életet folytattunk,természetesen mindig óvszerrel,de az utolsó pár alkalomnál fájdalmat éreztem. Nem tudtuk mitől van, vagy az új fajta óvszertől vagy velem van a baj. Hogy megtudjuk mi a baj, a barátom belém hatolt óvszer nélkül, körülbelül 15-20 másodpercig szeretkezhettünk így. Tudom,hogy nem szabadott volna,de sajnos már nincs mit tenni, a megkövetést kérem hanyagoljuk, tisztában vagyok én is a tettemmel.. :) Ez körülbelül egy hete történt, azóta éreztem hányingert és a melleim is fájtak. Bár a barátom szintén érzett hányingert, szóval ez lehet mástól is gondolom :) 16.-án kellett volna,hogy megjöjjön,de ma megjött, icipicit gyengébb a vérzésem,mint szokott, de semmi más nem különbözik :) a hányinger és a mellfájás nagyjából elmúlt. Nem valószínű a terhesség,ugye? Nyugtassatok meg. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2014. júl. 11. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű, hogy terhes vagy.
2014. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért kicsit aggódom, a gyengébb vérzés miatt :(
2014. júl. 11. 22:01
 3/13 A kérdező kommentje:
és már azon is gondolkodtam,hogy mi van ha csak 1-2 napig tart a menzim? :(
2014. júl. 11. 22:03
 4/13 A kérdező kommentje:
kérlek írjatok még...
2014. júl. 11. 22:09
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem sem valoszinü
2014. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik csinálj egy tesztet de szerintem kizárt,én évekig csináltam megszakítással (felnőtt vagyok,és nem lett volna gáz,ha teherbe esek,így nem is stresszeltem emiatt) de azért remélem ez jó lecke,és védekezni fogtok a jövőben mindig.
2014. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az biztos! :) és egyszer sem estél teherbe?
2014. júl. 11. 22:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem,csak mikor már akartuk,és "élesben" nyomtuk :)

De ehhez tényleg ügyesnek kell lenni a pasinak,mert az nem megy hogy azt mondja kiveszi,aztán mégsem.

De ez a módszer azt mondják nagyon nem megbízható,nekünk bejött,de tényleg csak azért csináltuk így,mert nem lett volna gond ha teherbe esek.Amúgy 17 évesen egy kiszakadt óvszer miatt,én rögtön írattam fel tablettát,nem kockáztattam...

2014. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem.de csinalj tesztet
2014. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet az a legbiztosabb, utána pedig írass fel fogamzásgátlót.
2014. júl. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!