Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tuti nem terhesség, ugye?

Tuti nem terhesség, ugye?

Figyelt kérdés

Szóval,tegnap volt 2hete,hogy együtt voltam a barátommal.

Történt egy kis baj,lecsúszott a gumi. Viszont nem ment el úgy,mert észrevettük,és az előváladék a gumiban volt.

Úgy tudom,hogy az utolsó menstruáció után 2héttel van a termékeny időszak,és ez még előtte volt.

Nekem most3 hete és 2napja,hogy menstruáltam.

De most 1 hete érzékenyek a melleim és vasárnapra várom,hogy megjöjjön,de amúgy szokott késni.

Szóval,ha már 1 hete érzékenyek a melleim,akkor az még éppen,akkor kezdődött,mikor még csak a termékeny időszak van,amikoris eldől,hogy lesz-e gyerek,vagy nem?

Szóval,ez a mell érzékenység,meg hogy néha görcsöl,ez nem a terhesség tünete,ugye?

mert olvastam,hogy a menzesz tünetei,már menstruáció előtt 2héttel is jelentkezhetnek.

Nekem szoktak is,és bőven benne is vagyok a 2hétben.

Szóval,akkor ez nem terhesség, ugye?


2010. jan. 7. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nyugtatlak meg.

Ez bizony lehet a terhesség tünete.Nekem hál isten ezek voltak a tünetek, de én szerettem volna a babát. Azt hittem meg fog jönni, de szerencsére megmaradt.

Vegyél tesztet, ha 2 hete volt az aktus, akkor egy érzékeny tesz már kimutatja.

2010. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

"Úgy tudom,hogy az utolsó menstruáció után 2héttel van a termékeny időszak,és ez még előtte volt."

Rosszul tudod. A következő menstruáció ELŐTT 2 héttel van a termékeny időszak. Az utolsó menstruáció után középidőig, tüszőrepedésig NINCS biztos időszak, legfeljebb pár nap, amikor kisebb az esély.


A menszeszed első napja a ciklusod első napja is egyben. A termékeny időszakod pedig kb a 9-15. napig tart!

2010. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!