Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden lesz 2 hete hogy...

Kedden lesz 2 hete hogy késik.3 tesztet csináltam azóta,1 negatív és 2halvány poz. Kezdhetek örülni?

Figyelt kérdés

3nap késés után csináltam az elsőt (one step), mert egész nap tudtam volna aludni, és folyton pisilni futottam. De az negatív lett. Aztán 1 hetes késés után, kedden csináltam egy újat, Clear bluet-t, ami halvány pozitív lett, de nem ismertem korábban ezt a tesztet, és fura volt hogy az erős negatív vízszintes csík mögött nagyon halvány a pozitív függőleges. Ma reggel csináltam egy újabbat easy-vel, 2 csík, a második kicsit erősebb mint a múltkor de még mindig halvány.

Akkor örülhetek, sikerült? Mikor menjek dokihoz ha igaz? Amíg nem tudtam hogy baba lehet, többször ittam alkoholt (bort)... ugye nem árthattam vele a babának?


2008. aug. 3. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 nagyon halvány pozítivat teszteltem. Halvány csík is csík. Ne aggódj, nem lehet baj, a természet ilyenkor mindent vagy semmit elven működik még. Ezt az orvosom mondta nekem, különben is az első két hétben még nem jut el a "babához" semmi káros. Én is elég sokat bulizgattam, boroztam, cigiztem, és most a 23-ik héten vagyunk és nagyon szépen fejlődik a babám. Halványan gratulálok.
2008. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdhetsz örülni. A halvány csík is pozitív eredmény, ott bizony baba van. Nyugodtan mehetsz akár már dokihoz is hogy megerősítse a babuci tényét.
2008. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Kezdem :)

Ha a dokim csak csütörtökönként rendel és most csütörtökön nem tudok elmenni, nincs nagyon későn még az azután következő csütörtök? Gravidát kezdjek el szedni?

2008. aug. 3. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs későn. 5 hetes kor előtt (utolsó menzitől számolva) úgysem lát nagyon semmit. Viszont a vitaminszedést javaslom, mindenképpen.
2008. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!