Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami gyógyszer ami a...

Van valami gyógyszer ami a megtapadást segíti? Hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
enn ugy tudom hogy van..nekem az aknpunkturas ismerosom adta,de azon semmi szamomra olvashato betu nincs...menzesz utan el kell kezdeni szedni nekem az elso probalkozosra ossze jott a baba..DANG GUI PIAN...ez egy kinai gyogynovenyes vitamin,teljesen natural..sajna en kulfoldon vagyok otthon nem tudom honnan tudnad beszerezni...de azthiszem a nogyogyi tudna segiteni
2008. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Duphaston-t kaptam a dokimtól,ez a sárgatest hormont szabályozza ami a beágyazódásnál kap szerepet.Fordulj orvoshoz,biztosan felírja neked is.Ja és még folsavat is kellett szednem!

Sok sikert!9 hetes pocakos!

2008. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 5 éve probàlkoztam,nem lettem terhes.elkezdtem a folsavat szedni,és ma màr 10 hetes kismama vagyok!

a szomszédom kinevetett,hogy a folsav terheseknek velo,és nem nekem,de én akkor is szedtem egy honapig.esküdni merek rà,hogy ez volt a segitség!!!!!!!

2008. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Folsavat nekem is kell szednem és Elevitet is. Ugy mondta a genetikus, hogy 2 hónappal a tervezett terhesség előtt kezdjem el szedni.
2008. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!