Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. Ha csak...

Babát szeretnénk. Ha csak ritkán vagyunk együtt párommal attól még összejöhet?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy egy ideje már próbálkozunk, és semmi.Múlt hónapban majdnem minden nap együtt voltunk, egy két napot késett, mégis megjött, nagyon kivolta. Most úgy vagyok vele, hogy nem akarok konkrétan a baba miatt együtt lenni párommal, hanem akkor amikor neki is meg nekem is jó.

Valakinek így összejött??

Amúgy kb 24 naposak a ciklusaim, kb a 10.nap környékén van a pém, és az is a baj, hogy a mensim után pár napig nem is tudtunk együtt lenni, mert beteg voltam....

szerintetek?


2010. jan. 7. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Peteéréskor próbálkozzatok akár többször is egymás után! Sok sikert!
2010. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Szerintem terhes vagy. :)
2010. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az első két hónapban rágörcsöltem, úgy ahogy te. a 3. hónapban összesen 3x voltunk együtt a párommal, még véletlenül sem pé. közelében (költözés, esküvő szervezés, stb.). hát, így lett a baba. most már 9 hónapos. :)
2010. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, kicsit "elfáradtunk" az elmúlt hónapokban( mindig számolgattam, akármi volt pé-kor együtt kellett lenni) most tényleg csak akkor vagyunk együtt ha jólesik:) Igyekszem nem reménykedni, de azért jó lenne ha összejönne a babuci:)
2010. jan. 7. 15:33
 5/7 anonim válasza:

Én ugyanebben a "cipőben" járok/illetve járunk a férjemmel!!!Tavaly aug.-óta próbálkozunk, sajnos még semmi!!!Kezdek nagyon elkeseredni, de így, hogy olvaslak Téged, kicsit talán több lett most a kitartásom, hogy nem vagyunk egyedül!!!

Sok sikert Nektek is!!!

2010. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megnyugtatlak, nem vagy egyedül.Nekünk most novemberben volt egy éve hogy próbálkozunk...de kitartunk,csak most nem számolgatok,másoktól is hallottam, hogy az bevált, mikor nem "görcsöltek"

Sok sikert nektek is:)

2010. jan. 7. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:

párom besértődőtt hogy 4hónap hőmérőzés, pé elött 2nappal pékor utána is 3 napig együtt, és minden ilyen apróságok

nem fogok rágörcsölni marad a hő nézése! illetve csak akkor szeretkezünk ha neki is jó és nekem is. meguntam hogy a szex csak arrólszól hogy baba legyen, és nem arról hogy nekünk jó e vagy sem

babát ugyan úgy akarok és szeretném karomban tartani a kicsit de nem görcsösen hogy azértis

2010. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!