Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Julius 26-án jött meg 29-én...

Julius 26-án jött meg 29-én el mult a menszeszem. Melyik azok a napok amikor legkönnyebben teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha esetleg megirnad hogy kb. milyen hosszuak a ciklusaid, akkor tudnank is segiteni. :D


Egyebkent meg vegyel ovulacios tesztet, egy dobozban altalaban 5darab van. Szerintem nagyon jo! En is most kezdtem el hasznalni es nekem mutatta mikor volt peteeresem. :)

2008. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt a neten is találsz egy rakás ovulációs naptárt, azok is a segítségedre lehetnek és ha kombinálod ovu tesztel az még tutibb. Nekem így jött össze a baba! Sok sikert!
2008. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is erre vagyok kiváncsi.

Hogy kell használni ezt a tesztet?mennyibe kerül??

2008. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szuper dolog ez a teszt!

En a masodik probalkozos ciklusban teherbe estem vele, az elso honapban nem hasznaltam. Tehat az elso olyan honapban teherbe estem, mikor ezzel teszteltem a peteeresemet.


Gabriel OVU LH termekenysegi teszt a neve, 3700 Ft. Van benne ha jol emlekszem 5 db teszt (vagy 7 ebben nem vagyok biztos) attol fugg, hany napos a cilkusod, ha mondjuk 28, mint nekem, akkkor a 12. napon tesztelsz, akkor poz, ha ket eros csik lesz rajta, a masodiknak egyforma vagy erosebb sznie legyen, mint a kontrollnak. Ha poz, azt jelenti, h 36-48 ora MULVA fog megerni a pete, tehat nem rogton a poz. teszt napjan. Mi szexeltunk aznap, kov, nap es a harmadik nap. A dobozon rajta van, h hany napos ciklusnal mikor erdemes elkezdeni tesztelni. Sok sikert!!

33 hetes kismama

2008. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hasznalati utmutatojaban le van irva minden reszletesen!


Vegulis annyi a lenyege, hogy minden nap kell ra pisilni, DE NEM a reggeli elso vizeletbol!!! Hanem kesobbibol es lehetoleg a tesztelest megelozo ket oraban ne nagyon igyon az ember, mert akkor sokat pisil es ezaltal kevesbb hormon lesz a vizeletben. (Ezert sem jo reggeli elso vizeletbol tesztelni ovuteszttel, mivel ez pedig tul koncentralt, emiatt hamisan tul magas LH szintet mutathat, maitol azt hinned, hogy pozitiv, tehat ovulalsz, kozben pedig nem.)


Tehat mikor a tesztcsik ugyanolyan vagy erosebb szinu mint a kontrollcsik, akkor pozitiv es 24-36 oran belul bekovetkezik a peteeres. (Ha a kontrollcsik erosebb, akkor negativkent kell ertelmezni az eredmenyt.)

2008. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó dolog a teszt, igaz én nem próbáltam, viszont 28 napos ciklusaim voltak és számolgattam.3 évig semmi eredmény, most viszont 17-18. napon voltunk együtt , nem is számítottam rá és annyi idő után végre teherbe estem Ha használtam volna a tesztet lehet hogy már előbb sikerült volna. Üdv! 14 hetes kismama
2008. aug. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!