Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van most? 10napja barna...

Mi van most? 10napja barna folyásom van,1 napig véreztem, az is késett. Vérzés után is 1-2napos barna folyásom van.

Figyelt kérdés
Előző mensesem 2 napot késett és 3napig tartott. Normál esetben 4 napos és ugyebár rendesen megjön. Segítsetek, kérlek!
2010. jan. 7. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el nődokihoz, mert lehet, hogy van vmi nőgyógyászati gond. :( De az sincs kizárva, hogy babát vársz......
2010. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sgítséget!!! Akkor nem volt rossz ötlet a tesztet megvenni..Csak várok még hogy 100%-ban elmúljon...
2010. jan. 7. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes!! Nekem is volt már ilyenem és nem terhesség! Menj el dokihoz és majd ő megmondja mi a teendő! Nekem nem jött elő újra de ha legközelebb is lesz ilyen akkor orvoshoz megyek. De lehet csak pánik az egész és rendetlenkednek a hormonjaid!
2010. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hosszú ideje barnázol, nem hinném, hogy babás vagy. Valami hormonproblémád lehet. Amikor barnáztam, tudtam, hogy nincs baba, és mikor helyreállt a szervezetem, sikerült. De akkor egy csepp barnázás sem volt.

Menj el a nődokihoz, és mond el neki ezeket!

9 hetes km

2010. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!