Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért nem jön...

Szerintetek miért nem jön meg? Megnéznétek a görbémet.

Figyelt kérdés

[link]

(december 27-én váltottam szájban történő mérésre..)


2010. jan. 6. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép ez a görbe. Lehet babás is. csak még nem mutatja ki a teszt.

Drukkolok! Majd írd meg ,hogy alakult!

2010. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól számolom, már 17 napja fenn van a hőd. Gyanúsan babás görbe épp ezért. Milyen teszttel teszteltél, melyik napszakban? Lehet, hogy ha holnap reggel tesztelnél, már pozitív lenne. Drukkolok neked!
2010. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ciklusaid hány naposak szoktak lenni?
2010. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a gyors válaszokat. Egyébként 30 naposak a ciklusaim tehát már 3 napja késik... De lehet, hogy csak azért ilyen magas a hőm, mert szájban mérem. Deli HCG a neve a tesztnek. (még nem teszteltem ilyennel) Hétfő délután csináltam de se szellem csík semmi nem volt a teszten. Viszont a melleim nagyon fájtak egészen tegnapig és most már nem annyira.
2010. jan. 6. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vennék egy Clearblue-t, az tuti kimutatja ha van baba. Drukkolok nagyon, bár szerintem a pé-d a 20.cn körül volt. :)
2010. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sem akkor volt, amikorra behúzta a gép. Bár nem is tudom, hogy volt-e egyáltalán, mert nem volt ovu fájdalmam pedig általában mindig szokott lenni. Igazából még megszakításosan védekezünk, mert csak március körül akartunk élesben próbálkozni, de ez a két hónap ide vagy oda már nem jelentene problémát, sőt én nagyon örülnék a babónak. :)))))
2010. jan. 6. 14:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem sajnos negatív lett, úgy hogy remélem a napokban meg fog jönni. Szerintem nem régen volt peteérésem és ezért csúszott a dolog... Na mind1 nem vagyok elkenődve, hiszen még védekezünk végül is...
2010. jan. 8. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!