Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünet lehet, ha menzi előtt...

Tünet lehet, ha menzi előtt fájni szokott a mellem, de most nem?

Figyelt kérdés

Így hülyén hangzik, bocs.

Van olyan, akinek nem fájt a melle, mikor terhes lett?


2010. jan. 6. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet egyértelműen erre alapozni. Nekem a múlt hónapban pl. egyáltalán nem fájt, reménykedtem is rendesen, de mégsem jött össze,az előtte levő hónapokban ovu után 2-3 nappal már mindig érzékeny volt, s ezekből sem lett baba. Most megint ovu után vagyok 3 nappal, s nem fájnak a melleim.
2010. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Azért reménykedjünk!:)
2010. jan. 6. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mensi előtt mindíg nagyon fájtak a melleim.Viszont mikor teherbe estem, egyeltalán nem volt mellfájdalmam, furcsának is tartottam.Aztán ugy 5-6 hetesen kezdett el fájni, duzzadni.

Sok sikert!

2010. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem sem mensikor, sem amikor teherbe nem fájtak a melleim. Tehát ettől még nagyon is lehetsz terhes. Majd írd meg, sikerült-e?
2010. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocs, teherbe estem
2010. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Még szombatig kell várnom, majd megírom. Az a baj, hogy az előző terhességemnél nem emlékszem, hogy volt. Mert fájt, csak nem tudom, mikor. Arra viszont világosan emlékszem, hogy 3-4 nappal a nemvárt előtt már hányingerem volt. Az most is van, szóval nem adom fel.
2010. jan. 6. 14:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos, megjött. Szóval mégsem volt tünet...
2010. jan. 8. 18:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, sejtettem én, azért is tettem fel a kérdést, hátha másképp is lehet. A gyakori pisilés nagyon hiányzott, meg a cicifájás. Az émelygés is gyenge volt.
2010. jan. 8. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!