Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba jele, ha mindkét...

Lehet baba jele, ha mindkét oldalamon kb a petefészkemnél tompa, nyomós-feszítős érzésem van?

Figyelt kérdés

3 napja már nagyon intenzív, nem fáj, csak kellemetlen.

Már cisztára is gondoltam, bár olyanom még nem volt. Szóval rémüldözöm...

30. napon vagyok, még nem teszteltem.


2008. aug. 1. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha két napig még késik,akkor mindenképp tesztelj,mert ez lehet a terhesség tünete
2008. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az előző vagyok:ja,még annyi,hogy nekem volt cisztám,és egyáltalán nem fájt..rutin vizsgálaton vették észre
2008. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, mert nekem pé óta van ilyen érzésem. Megírod, hogy mi lett a teszt eredménye? Nekem még 5 nap van a nem vártig és bíztató lenne, ha te +-at tesztelnél!

Remélem babás vagy!

2008. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia, persze megírom. De a vasárnapi tesztelés tolódik hétfőre, mert családi program jött közbe, és nincs nálam a tesztem, csak vasárnap este megyek haza, akkor meg az első vizelet bőven lecsúsztam már... :)

De hétfőn írok! Egyébként ma is érzem, olyan fura. De nekem az plusszban jó, hogy nődokihoz is hétfő este megyek, úgyhogy bármit mutat a teszt, az orvos úgyis megnéz...

Én is remélem, hogy mindketten babásak vagyunk!

Te várj türelemmel, míg késik! :)

2008. aug. 2. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!