Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mennyire megbízható...

Most akkor mennyire megbízható az ovu-teszt?

Figyelt kérdés

28 napra jött meg a mensim(mint általában), de az ovu teszt 16. napra tette a peteérést. Nem úgy van, hogy 14 nappal a mensi megjövetele előtt van a peteérés?

És akkor 30 napra kellett volna megjönnie?

Akkor lehet, hogy nem jót mutatott a teszt?

Mert azért nagyon nem mindegy, hogy mikor is "húzunk bele".


2010. jan. 5. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg az első negatív teszt az peteérés napja. A luteális, azaz a ciklus 2. fele lehet akár 12 nap is, de 16 is, mint pl nekem.
2010. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mint már az előttem válaszoló írta, nem "kötelező" a ciklus második felének 14 napnak lenni, nekem pl. 12 napos a luteális fázisom, tehát a pé utáni 13. napon szokott megjönni.

Én hőmérőztem is, meg ovu teszteltem is, és ugyanazt mutatta a kettő.

2010. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 12 napos a luteális fázisom, mindig a 16. napon ovuláltam, 28 napos ciklus mellett.


A teszted teljesen jó, és te is jól működsz. Nyugi. :-)

2010. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor megnyugodtam!
2010. jan. 5. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!