Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltunk a párommal,1...

Együtt voltunk a párommal,1 héttel később aztán rendesen megjött a menstruációm. A köv. Ciklusban egyáltalán nem szexeltünk. De?

Figyelt kérdés

Viszont az ezutáni vérzés nem volt a szokásos, csak 1,5 napig tartott, ráadásul alig volt vér! A mellem azóta érzékeny, pedig nem szokott!

Ugye nem vagyok terhes?Más tünetem nincs,csak a mellérzékenység.Félek!


2010. jan. 5. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Feltalálták már a terhestesztet.


Amúgy meg igaza van az egyik másik kérdésben válaszolónak: szinte beteges, hogy egy csomó nő mindenben a terhesség jeleit látja.

2010. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod,nem kell félni? Csak mert irták itt hogy lehet ugy is terhes az ember,ha megjön neki...és mivel még soha nem volt ilyen kevés vér,azért ijedtem meg...
2010. jan. 5. 16:25
 3/6 A kérdező kommentje:
melyik másik kérdésröl van szó? Belinkelnéd? Köszi!
2010. jan. 5. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem nézz el egy dokihoz, max megvizsgálnak az sose árt!
2010. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Szerintem hülyeség félni. Egy terhesteszt 10 perc alatt megválaszolja a kérdésedet, és ennyi.

2010. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet!
2010. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!