Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik. Tesztet csinálj...

2 napja késik. Tesztet csináljak még ma? Vagy inkább várjak még pár napot?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatsz akár ma is. Nekem azon a napon is kimutatta már, amelyiken nem jött meg.


25h km

2010. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nálam is így van, de mivel a múlt hónapban ugyanilyenkor teszteltem és negatív lett, ezért inkább most elkerülöm a csalódást.

Remélem nálad baba lesz!:) ilyenkor már amúgy tényleg tesztelhetsz! Drukkolok!

22/L

2010. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! én most 3-án csináltam tesztet 2 nap késés után, délutáni vizeletből, és rögtön megjelent a 2. csík is! pedig nem a legdrágább és legjobb minőségű tesztet használtam. csak egy tescosat. szurkolok, hogy neked is babó legyen! csak kérlek írd meg, hogy milett az eredmény, mert nagyon kíváncsi vagyok!

22/L

2010. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szorítok h baba legyen és tényleg írd meg az eredményt.amúgy nekem 3 nap késé után,délutáni pisiből azonnal 2 csíkos lett,a dm-es corax tesztem.
2010. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Akkor holnap tesztelek és megírom az eredményt. :)
2010. jan. 5. 16:36
 6/9 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: énis drukkolok neked is:)

harmadik-negyedik válaszoló nektek meg gratulálok! :)

2010. jan. 5. 16:39
 7/9 A kérdező kommentje:
negatív lett :/
2010. jan. 6. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom! remélem legközelebb összejön! ne add fel!
2010. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és még mindig késik. pár nap múlva ha nem jön meg próbálkozzak még vagy már felesleges lenne ?
2010. jan. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!