Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni? Több...

Tudnátok segíteni? Több kérdésem is lenne a topik kapcsán (hő, LH teszt. Stb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam egy kérdésben összefoglalom azokat,amire szeretnék választ kapni.

Az első az, h szerintetek mikor teszteljek? Nem tudom pontosan ,h a ciklusom 28 vagy 32 napos lesz.Ez változó nekem,de mivel nem hőmérőztem ebben a hónapban az ovumat ndm tudtam pontosan kiszámolni,de ovu teszt alapján(amit a kellő időbe használtam 6napig, 19.-24.-ig minden nap,de egyre halványodott,pozitív nem volt,de 19. Volt a legerősebb)arra gondolok,h most 1-2nappal elöbb lehetett az ovum. Legutóbb e hónap 2.-án volt meg.Szerimtetek ha 28 napos ciklussal számolok mikor teszteljek?

A másik,ha terhes lennék,akk menszesz előtt magas marafna a hőm,vagy leesne?

A 3.Csináltam ma/tegnap reggeli vizeletből ovu tesztet és erősödött(jóstesztnek)ezt vehetem jó jelnek?Vagy lehet ennyit késik az ovum??



2014. jún. 28. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor tesztelj ha elmarad. Komolyan. Az a tuti jel.

Ha teherbe esel akkor nem esik le a hő, mert olyan magasabb a testhőmérséklet.

Az ovuteszthez nem tudok hozzászólni, engem néha már bezavart, inkább nem erőltetem.

2014. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ!!Csak az a bajom,h nem tudom így megállapítani,h mikorr kéne elmaradnia.Mert ugye az az ovutól is függene..:(
2014. jún. 28. 14:25
 3/7 F.B.I. ***** válasza:
Szia! Alapvetően, ha 28-32 naposak a ciklusaid akkor 13-án ( a ciklus kb. 12. napja környékétől - az ovulációig +1 nap) kellett volna elkezdeni az ovulációs tesztet, ugyanis mindig a rövidebb ciklushosszhoz képest nézzük ( a te estedben 28 nap), mert ha a hosszabbhoz kezdjük el nézni lemaradhatunk, mint valószínűleg a te esetedben is. én úgy gondolom, ha fokozatosan halványodott, akkor legkésőbb 18-án volt az ovulációd. ebben az esetben július 1.-én érdemes tesztelned, akkor eltelik az a bizonyos 14 nap. Méred a hődet? hogy állsz vele? Én nagyon drukkolok!
2014. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Köszönöm a részletes választ!:) Az a helyzet,h eddig nem mértem még a hőmet,mert januárba hagytam abba a gyógyszert és a doki azt javasolta várjunk nyárig a babyvel.Az első hónapban mértem,de annyira beleéltem magam a dologba,h nem bírtam vna kivárni ezt a néhány hót,úh inkább nem méregettem semmit.Ez az 1.olyan hó,hogy komolyabban figyelem a ciklusom(vezettem naptárba az előző hókat és most visszanéztem).Ma reggel mértem a hőmet szájban 36,7 volt,de sajna nincs viszonyítási alap.:(
2014. jún. 28. 23:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Jahh!A "vezettem a ciklusom"csak az alap dolgokra vonatkozik,mint menszesz napok,erősség,ciklus hossz,folyásokÍgy visszaolvasva félreérthető.:)
2014. jún. 28. 23:42
 6/7 F.B.I. ***** válasza:
Szia! na mizu?
2014. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia.Még nem teszteltem.Nem is jött meg (mára nem vártam),de tegnap meg ma is barnàztam.:( A bugyimon nem is látszik,csak a papíron.Lehet ettől baby? Egyébként nagyon furán érzem magam...Nem megszokott.Tegnap eszméletlenül szédültem.:(
2014. júl. 4. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!