Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvizsgálatam a hüvelyváladék...

Megvizsgálatam a hüvelyváladékomat, elméletileg holnap van ovulációm a ciklus.hu szerint. Akkor ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
A folyásom nem sűrű, folyós és tejes színű. Nem nyúlik és nem átlátszó. Azt olvastam hogy ovuláció idején nyúlós és átlátszó mint a tojásfehérje. Ha most ilyen egy nappal előtte még lehet peteérésem? Picit szurkál a jobb oldalam, de nem fáj a cicim se.
2008. aug. 1. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek fáj a melle ilyenkor, például nekem sem. a ciklus.hu csak átlagot számol, szóval ha ma van elvileg peteérésed, akkor én mostantól 2 naponta próbálkoznék. de az ovulációs teszt is elég megbízható
2008. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!