Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ösztrogén- / progeszteronhiány...

Ösztrogén- / progeszteronhiánynak mik a tünetei?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rendszertelen ciklus, maszatoló, elhúzódó mensi, peteérés hiánya, vékony nyálkahártya.


Mert? Gyanakszol hormonális zavarra?

2010. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem semmilyen jele nem volt, csak a vérvétel mutatta ki az alacsony progeszteron szintet, amikor már 5 hetes terhes voltam.
2010. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Alacsony ösztrogénszintnek a száraz hüvely, alacsony libidó, rossz nedvesedés. Alacsony progeszteronnak meg a ciklus második felében az alacsony hő a tünete.
2010. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát gyanakszom valamire, mert elhúzódó a menzim. 5-6 napig normális, aztán azt hiszem, hogy vége, mire napokig pecsételek kb. ovuig. Szerintetek?
2010. jan. 5. 09:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok, mint te, úgyhogy ez engem is érdekelne, hogy mitől van. Azt hiszem a dokinak is meg kellene említenünk. Ti mióta próbálkoztok? Mi egy éve.
2010. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én már modtam, azt mondta, ne foglalkozzunk vele. 8 hónapja próbálkozunk, kb. azóta is tart.
2010. jan. 5. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:
és mit lehet ezzel kezdeni? A libidom nekem is alacsony, sot. Szinte nincs is igényem...a menzi vége is hasonló- azt hiszem h mar vege es akkor 1-2 napra ra megint pecsetel...
2010. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy senki se tudja?
2010. jan. 9. 12:16
 9/11 A kérdező kommentje:
Most olvastam valahol, hogy a cickafarkfűben fitoösztrogén van, egy próbát megér.
2010. jan. 9. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta az orvosod, hogy ne foglalkozz az alacsony progeszteron szinttel akkor keress egy másik orvost.

Ha alacsony a progeszteronod hiába van peteérés és megtermékenyülés nem fog tudni beágyazódni!

Nekem mensi előtt és után is 3-4 napig barnázás volt és ezmiatt volt egészségügyi kaparásom is, mert 4-5 hétig vérezgettem!! Ez nem vicc.

2010. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!