Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás alatt lehet...

A beágyazódás alatt lehet érezni valamit alhasi tájékon?

Figyelt kérdés
2007. okt. 18. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
A beágyazódást nem lehet érezni!Max.a peteérést érezheted alhasi érzékenység formájában.
2007. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerinted, ha a magzat mozgását már csak akkor érzed, amikor már legalább 20 cm a magzat, akkor egy mikroszkópikus mérteű pete beágyazódását hogyan éreznéd?
2007. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
pedig én is ugy hallottam,hogy lehet érezni enyhe fájdalmat.de nemtudom,mert nem voltam még terhes.
2007. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Enyhe alhasi feszülést, enyhe görcsöt lehet érezni. Ezt a terhesség elején is végig érezni lehet. Olyan, minta meg akarna jönni, csak nem jön meg.
2007. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem lehet érezni a beágyazódást hisz az még a ciklusodon belül történik,mikor még azt sem tudni biztosra hogy megtermékenyült-e a petesejt.Kis alhasi görcs (előző hozzászóló!!)akkor lehetséges mikor nem jön meg időre a mensi csak olyan érzésed van mintha,de mégse!Ez nem a beágyazódás mert az hamarabb megtörténik kb. a 3.hét végére és te azt nem érzed!
2007. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ti összekeveritek a félidős fájással aminek egyáltalán semmi köze a beágyazódáshoz!
2007. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem beágyazódásnál pecsételő vérzésem volt.

De érezni én sem éreztem semmit.

2007. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Pecsételő vérzés lehet félidőben mikor megérik a pete és azt érezheted is alhas tájékon.Honnan tudod hogy akkor ágyazódott be a petéd mikor véreztél hiszen az még UH-val sem látható?!
2007. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A későbbi uh alapján számoltam utánna, hogy kb mikor eshettem teherbe. Rá 8 napja volt pecsételő vérzésem. Olvastam is, és az orvosom is mondta hogy ez beágyazódásnál gyakran előfordul.
2007. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!