Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? A reggeli...

Lehetek még terhes? A reggeli hőm még mindig 37,1.

Figyelt kérdés
Tegnap megjött, sötét, barnás, de van benne vér is. A reggeli tesztem negatív. Előtte barnáztam, enyhén 2 napig. A mellembe még mindig nyilal, már nem feszül annyira, de még mindig fáj. Ha megjön, ez el szokott múlni. Még mindig kék eres, a bimbóm kemény, és erősek a mirigyek rajta, és még mindig jön belőle sárgás váladék. Tegnap kérdeztem ezzel kapcsolatban, de akkor nem számítottam rá, hogy megjön. Volt valaki így, és mégis terhes volt? Hétfőn megyek ultrahangra, de addig megőrülök! Mi van velem? Gyulladás? Hormonzavar? Szeretnék babát, de ez így elég nyomasztó. Sosem hittem volna, hogy ennyi minden lehet, azt hittem, ha két ember babát szeretne, az jön szépen magától, csak szeretni kell egymást. Bocs, a lelkizésért. Mondjatok valami okosat, hátha ti többet tapasztaltatok.
2008. aug. 1. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos még nálunk is várat magára a baba, így csak annyit tudok bíztatásként írni, hogy a hőd még mindig utalhat babára, bár van olyan is, hogy csak a nem várt menzi közben esik le a hő, nem pedig előtte.

A többi kérdésedre teljesen pontos választ a doki tud majd mondani.

Addig is ne aggódj ennyire, mert ha nem sikerült most a baba, akkor sincs vége a világnak.

Az előző ciklusom végére én is totál kikészültem, mert nagyon biztos voltam a dolgomban, de sajnos még sem jött össze a baba. Aztán elhatároztam, hogy összeszedem magam és ha a következő ciklusban sem lesz baba, akkor tényleg elmegyek újrs dokihoz.

Én 1 hét múlva nem várom, de a szívem mélyén már most érzem, hogy nem sikerült!

Neked kitartást! Ha mégsem baba van a dologban, akkor se keseredj el!

2008. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Nem is a baba keserít el annyira, mert tudom, hogy nem próbálkozunk olyan rég, még simán összejöhet. Félek, hogy valami olyan bajom van, ami akadályozza a baba fogantatását, annyi rosszat olvastam már itt, hogy mennyi nehézség, gyógyszer, hormonkezelés kell ahhoz, hogy jöjjön a bébi. Én ettől félek!
2008. aug. 1. 07:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a hőm, nekem már mensi előtt le szokott esni. De ez nem is érdekel annyira. Remélem mindkettőnknek hamarosan összejön a baba. :)
2008. aug. 1. 07:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Van még egy kérdésem: a teszt amit csináltam: clearblue. Kb. egy órája tesztelte, ránéztem, negatív, nem vizslattam, félreraktam. Most megnéztem jobban, és halványan látszik a csík. Máskor is teszteltem vele, akkor tényleg semmi nem volt rajta. Most akkor mi van? Vagy csak a szemem káprázik? Biztos tévedek. Túl halvány. Vagy nem?
2008. aug. 1. 07:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem teljesen megértelek. Nekem 3 nap van vissza. Én az elmúlt 2 napba az ovu tesztekkel szórakoztam így. Már kikészülök én is. 8 hónapja megy a baba akció. És valahol én is érzem most már szinte minden hónap végén hogy nem ment.

De ne izgulj. Nincs semmi bajod. Én is mindig ezen agyalok. 10 éve cisztával műtöttek és a petefészkemből egy darabot ki is szedtek. Ebben a hónapban az a petefészklem volt soron éreztem. Ezért is vagyok elkeseredett.

De voltam dokinál és azt mondta minden oké. Te is szerintem túlreagálod mint én és már azért jönnek ilyenek.

Én 2 hónappal ezelőtt pródukáltam rendesen a babás tüneteket. 3 napot késett. a dokim azt mondta korai vetélés. De az uh semmit se mutatott. Miután lehiggadtam utána számoltam és a késéssel volt pontos a mensim mivel 3 nappal később volt pém mint szokott. Szóval semmi sem volt csak felfújtam.

Nyugodj meg(tudom nehéz), lehet babás vagy. De ha nagyon aggaszt a dolog. Akkor délután elmehetsz dokihoz. Ha nem ahhoz akihez szoktál valaki máshoz. Kérd hogy sürgős. Biztos van rá mód.


Szorítok nagyon.


Puszi

2008. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jól esett, hogy írtál! Remélem minden rendben lesz! Szurkolok neked is!
2008. aug. 1. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!