Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy meg akar...

Terhes lehetek vagy meg akar jönni?

Figyelt kérdés
missed ab-om volt két hónapja, voltak egy kis gondok.abortusz után véreztem 1 hétig de szinte két hónapja semmi.december elején kaptam norcolutot ettöl két napi barnás folyásom volt,dec.10,11.azt mondta a doki nem kell megijedni nincs gond,csak azért volt ennyi vérzésem mert ennyi nyálkahártya épült fel.dec.24.étöl már élesbe megy a dolog.lehetek terhes?a hasam föl van puffadva,feszít de nem igazán görcsök,folyásom valamikor erösebb valamikor gyengébb fehér krémes.Terhes lehetek vagy csak meg akar jönni? valamikor most hónap elején meg kéne hogy jöjjön de pontosan nem tudom hogy mikor de semmi olyat nem érzek hogy meg akarna jönni inkább csak feszít.szeretném a babót de félek is nehogy baj legyen.Köszönöm elöre is a válaszokat.
2010. jan. 4. 09:35
 1/5 A kérdező kommentje:
tudom türelmetlen vagyok,de nem akar válaszolni senki. :-(
2010. jan. 4. 10:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül görbéd? Akkor könnyebb lenne véleményt mondani. Találgatni nem akarok. Én 13 hónap alatt minden tünetet produkáltam,ugyhogy csak annyit tudok mondani,hogy a pozitív teszt a biztos.
2010. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs görbém,ma mértem a hömet 37 volt.
2010. jan. 4. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnos így a hő nem sok mindenre jó. Én naponta mérem mégis van,hogy két hónapban is különbözik. Nem tudsz elmenni a dokidhoz,hogy megnézzen? Vagy megpróbálhatnál egy tesztet.
2010. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gondolkoztam a teszten,de az nem korai még szerinted?az elözö terheségemnél is csináltam amikor pozitív lett az elött is csináltam 2 héttel és az még negatív volt.köszi a válszokat,szeerintem megpróbálom a teszted.neked is sok sikert kívánok.
2010. jan. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!