Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 14-17 ciklus nap között...

A 14-17 ciklus nap között szokott lenni ovum. Az összes diagrammomom látszik. Most meg fokozatosan esik? (görbe lent)

Figyelt kérdés
Melleim 30-a óta le akarnak szakadni,és sűrűn járok pisilni kb:3 hete.Dec.-ben csináltam tesztet ami --lett.De a mensim szépen megvolt.De semmi nem változott ami a tüneteket illeti,sőt!Erődödtek is,és csatlakozott az álmosság is.A hőm meg nem megy feljebb,csak esik,és ilyenkor MINDÍG 14-17 között megvolt az ovum.Miért vannak ezek a tünetek?
2010. jan. 4. 08:43
 1/4 A kérdező kommentje:
2010. jan. 4. 08:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h megvolt az ovud, mert nem maradt fenn a hőd. Előfordulhat, h még csak most lesz. A tüneteid mástól is lehetnek. Terhes sztem nem vagy, ha volt mensi és a hő is leesett. De ha terhességre gyanakszol, csinálj tesztet. Írd meg az eredményt (teszt, görbe)!
2010. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy egy ovu próbálkozás volt, és késő p.é-d lesz most...

terhes sztem se vagy, de szorítok, hogy mielőbb az legyél!

2010. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most voltam pisilni.A bugyimon egy csepp ( picike,kb:akkora mint egy gombostű vége) vért láttam.

Sűrű,és nagyon vizes a folyásom.

Iszonyat fájnak a melleim.Bőgni tudnék,annyira fááááj!:(Nyom az alhasam most is).

2010. jan. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!