Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily teszttel teszteltem ma,...

Lily teszttel teszteltem ma, és a "rendes" helyen csak egy csík volt, de kicsit lejjebb, ahol az alsó, bemártós rész beér a tesztrészre, ott volt még egy. Tapasztalat? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a Lily mindig ilyen volt...

eddig még soha nem volt jó vége ezeknek a teszteknek!

azóta nem is használok lily-t, mert egy kalap s.zar!!!

vegyél egy másik tesztet!!

sajnálom, hogy ilyen teszteket engednek egyáltalán forgalomba hozni! ja és nehogy medilabot vegyél:D arról se hallottam túl jókat!

sok szerencsét majd írd meg, hogy mi lett a vége!

2010. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be a Lily teszt. Próbálj másik márkát választani.
2010. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok ugylátszik én kivétel vagyok nekem babát jelzet.

Nekem bejött a lily teszt én mindig is azt használtam mikor nem voltam terhes 1 csik ha terhes voltam/vagyok 2 csikocskám volt.De csinálj egy másik fajtát is ha tutira akarsz menni.Drukkolok nagyon.

Üdv 33 hetes km.

2010. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek: a másik márka totál negatív (ami különösen rossz, mert lombik után vagyok), úgyhogy a Lily "alsó" csíkja nem csík, ezt most megtanultam.
2010. jan. 4. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy lombik után korán teszteltél?
2010. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, teljesen szabályosan, beültetés utáni 14. napon teszteltem, nagyon szomorú vagyok :(
2010. jan. 4. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:
:(
2010. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia én dpo 16.napján reggel csináltam egy Gabriel terhességi tesztet,halvány pozitív lett az eredmény. Másnap kiváncsiságból megcsináltam egy Lily terhességi tesztet délutáni vizeletből és ugyan csak halvány pozítiv eredményt kaptam.
2010. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14:04-es vagyok azt nég hozzá tenném holnap töltöm be a 8.hetet.
2010. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!