Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes nemvárt...

Szerintetek érdemes nemvárt előtt 1 nappal tesztelni?

Figyelt kérdés

Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy terhes vagyok. Úgy döntöttem holnap reggel tesztelek...holnapután kellene megjönnie. Szerintetek kimutatná már a teszt? (x-epil)

Köszönöm!


2014. jún. 21. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogy biztosra menj várj még egy napot :) Akkor már tuti lesz olyan erős a csík, hogy ne kelljen azon gondolkozni, hogy száradási csík vagy valami ilyesmi :) De az x-epil két darabos azt hiszem :) Szóval tesztelj egyet holnap aztán ha nem biztos az eredmény akkor holnapután is :) Szorítok neked! :)
2014. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia szerintem már ki kell hogy mutassa ha terhes vagy és ha félidőben volt ovud, én is pont ebben a helyzetben vagyok én holnapra nem várom. Szorítok hogy babás legyél majd írd meg mi lett a teszt eredménye. :)
2014. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedve 2. Válaszoló! Én is szorítok neked! Írj mindenképp! :)

2014. jún. 21. 12:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Teszteljetek mindenképp!
2014. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Holnap reggel próbálok tesztelni egyet...remélem, hogy pozitívat! Ennyire biztos még sosem voltam magamban, de nem akarom elkiabálni.

2014. jún. 21. 13:54
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kimutatná de minek??? Pénzkidobás. Nem igaz, hogy nem tudsz várni még 1-2 napot. Azért nem két fillér egy teszt. Persze ha halomban állnak nálad otthon a tesztek, akkor nem szóltam. Valószínűleg én is terhes vagyok mert három napja késik, de még nem tesztelek, várok kicsit, hátha csak vaklárma.
2014. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, tudom, hogy jobban megérné várni. Csak annyira bennem van, hogy minél előbb meg szeretném tudni. Mindig "eltervezem", hogy nem izgulok rá a dologra, de soha nem sikerül. Nem tehetek róla, hogy türelmetlen vagyok. :( Nagyon rossz, hogy így van ez...
2014. jún. 21. 16:49
 8/16 Nitókrisz ***** válasza:

Szia,


Megirnad miert vagy biztos benne? Mik a tuneteid? Es majd a teszt eredmenyet is :) ! Szoritok!

2014. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves tőled!


Hát a ma reggeli tesztem az negatív lett. Lehet, hogy korai volt még...vagy nincs is baba mégsem.

Hát a leggyanúsabb tünetem az volt, hogy néha görcsöl a méhem, pedig nekem soha nem szokott. A hasam napok óta feszül és néha megszédülök. És tegnap reggel a tejeskávét kiborítottam, mert romlottnak éreztem. Pedig mások szerint teljesn rendben volt...és délutánra mindig elmúlik ez a szag és ízérzékenység. Nem tudom mi van velem...de már nem bízom a babában. Nem is tesztelek már többet, max akkor ha több napot késik. Igazából kezdek belefáradni ebbe a dologba...minden napom erről szól és nemvárt előtt már ideges vagyok, hogy talán összejött. Én ezt így már nem akarom, úgyhogy ez volt az utolsó olyan hónapom, hogy figyelgettem magam. Elengedem ezt a dolgot és már nem fog érdekelni...ha akar úgyis jön a baba, ha meg nem, akkor bármit teszek annál rosszabb.

Azért sok sikert mindenkinek, aki babát szeretne!!! :)

2014. jún. 22. 10:01
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért még ne add fel a reményt, én is a kávétól undorodtam meg. Mi is sokáig próbálkoztunk, és rá voltunk izgulva, többször produkáltam terhes tüneteket, mégsem voltam terhes. Aztán amikor nem is gondoltuk volna, akkor késett a baba miatt. Előtte már 1-2 héttel undorodtam a reggeli kávétól, de nem is gondoltam volna, hogy terhes vagyok.

Ha mégis megjönne, akkor próbálj meg nem rágörcsölni, és elterelni a figyelmed valamivel.

2014. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!