Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most jutottam el arra a...

Most jutottam el arra a pontra, hogy a párommal szeretnénk babát. 34 éves vagyok, milyen vízsgálatot végeztessek el, hogy minden rendben legyen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A rutin vizsgáltokat az orvos úgyis megcsinálja. Ami nem rutin, az a genetikai vizsgálat, mintvétel amit kérésre csinálnak. 35 év felett fel is ajánlják a nőknek. Ez kiszűr rengeteg genetikai betegséget, amikre ennyi idősen picit már jobban oda kell figyelni.

saját példámból kiindulva 34 évesen tvaly el kellett ilyen okból vetetnek egy babát. De legalább kiszűrték, hogy baj van. Nem szüléskor derült ki legalább.

2008. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.Én is attol félek,hogy nehogy valami baj legyen.
2008. aug. 1. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!