Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhességi teszt az,...

Melyik terhességi teszt az, amelyi NEM megbízható?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat írnátok,hogy miért?
2010. jan. 3. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

22 hónaig próbálkoztunk, rengeteg tesztet próbáltam, ez idó alatt 2x lettem terhes. A tesztek tökéletesen muatatták a valóságot, kivéve a lily mártogatós, ami kétszer is szellemcsíkos volt és ezzel fals reményeket ébresztett.

Leghamarabb nekem a sárga corax és a clearblue mutatta ki a terhességet.

2010. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Lylit próbáltam és nekem is 2* volt szellemcsíkos!Azt tuti nem veszek többet!
2010. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A MediLab egy kalap szar, az szinte mindenkinek csíkozódik és régebben volt a Maria Romed (vagy hogy írják).

Miért kérded?


Egyébként nekem is a Clearblue vált be, illetve jó még nagyon az X-epile (az még ráadásul olcsó is)

2010. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Medi-Lab, Lily, ezek vackok.
2010. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdem,hogy milyet nem érdemes venni.
2010. jan. 4. 08:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Medi-lab-ot NE vegyél!!!!!!! A Gabriel nagyon jó.:)
2010. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az one step is egy szar. a corax be sure a legjobb ár-érték arány. nekem az mutatta ki a babát, most már 9 hónapos:)
2010. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát mi 16 hónapig próbálkoztunk a babával,mire végre összejött,gondolhatod h az alatt az idő alatt mennyi tesztet ellőttem.és nagyon sok félét csináltam,és nekem mindegyik bevált.soha egyik sem lett szellemcsíkos,vagy fals pozitív,amikor viszont teherbe estem akkor meg egyből kimutatta.én sok nőtől azt olvastam egyébként h a medi lab szar mert sokszor lesz szellemcsíkos,meg fals pozitív,de én azzal is sokszor teszteltem,és mindgí nega lett mikor nem volt baba.
2010. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok ezt találtam az egyik doki honlapján Kérdés:

Mennyire megbízhatók a terhességi tesztek?

Válasz:

A kereskedelemben kapható tesztek rendkívül megbízhatóak, csaknem 100%-ban. A hiba bennünk van.

A HCG szint csak akkor mérhető, akkor lesz a teszt pozitív, ha a termelt HCG mennyisége elért egy értéket. Ez a jelenlegi teszteknél kb 25 IU (nemzetközi egység)-nél van, ami a fogamzást követő 10-12. napnál következik be. Ha a terhesség elhal, a HCG szint csökkenni kezd, és a hormon kiürül. Egy darabig még mérhető (pl. terhesség megszakítás után két-három hétig), majd a mérhető szint alá csökken. Eleve kóros terhességnél a szint lassabban emelkedik és később lesz kimutatható, alacsonyabb csúcsot ér el ezért hamarabb lesz mérhetetlen. Ugyanez a helyzet a méhen kívüli terhességnél is.

Dr. Csákány M. György

2010. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!