Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra, hogy terhes...

Van esély arra, hogy terhes vagyok? Fontos.

Figyelt kérdés
2 72órás tablettát kellett bevegyek. A másodikat a 46. óra körül. Ez meg is hozott 5 nap múlva egy vérzést(dec. 2.án). Viszont december 14.én és 15.-én pecsételő vérzésem volt(nagyon nagyon minimális mennyiség). Kedden lesz , hogy 7 napja késik a menstruációm. Holnap veszek tesztek de azért érdekelne a véleményetek mert nagyon izgulok... ugye a tabletták felboritják a hormonháztartást és amúgy is idegeskedös hónapom volt és a ciklusom is attól függ, hogy telt az adott hónap.... de ha a a tabletta meghozta a vérzést akkor az azt jelenti, hogy nem lesz baba, nem?
2010. jan. 3. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mivel az a gyógyszer meghozta a vérzést, abból biztos nem lesz babád!

ha azóta nem vétkeztél, akkor 0,001 az esély, hogy terhes legyél:D

igen, a hormonok illetve a stressz nagyon befolyálolja a dolgokat, és ajánlom, hogy inkább rendes gyógyszert írass fel magadnak, mert (mint látod) a 72 órásban hatalmas mennyiségű hormon van, ami nem tesz jót a szervezetnek!!

2010. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
72 órás tabitól van a késés, nyugodj meg. Nekem is volt annó egy ilyen, több mint 1 hetet késett a menzim. A család, a párom családja már kicsit kezdett berezelni. Elmentünk anyuval dokihoz, ő megvizsgált, mondta, hogy várjunk még egy hetet, mert nem lát semmit, ha megjön felír fogalmazásgátlót, ha nem jön meg teszt. Szerencsére néhány nap múlva megjött. Ez a 72 órás tabi egy igazi lórúgás a szervezetnek, tényleg csak végszükség esetén szabad használni.
2010. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat=)
2010. jan. 4. 06:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Baba sztem sincs tuti, az eseményutáni hormonbombája bolygatta meg a mensid!
2010. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted volna be a tablettákat, mikor kellett volna megjönnie? Szerintem emlékszik a szervezeted a régi ciklusodra, kell majd egy kis idő, mire rendeződik. Szerintem tuti nem vagy terhes.
2010. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!