Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan vkinek hogy...

Volt már olyan vkinek hogy megvolt a mensie és mégis terhes volt? És nem is gondolta volna?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Volt.
2010. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kicsit bővebb válaszra gondoltam.Hogy hogyan tudta meg vagy hogy mikor kezdett gyanakodni?Meg ilyenek.
2010. jan. 3. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. az egyik ismerősöm, aki egy elég súlyos betegségben szenved, amire olyan gyógyszereket szed, amit terhesség alatt nem szabad, egész véletlenül tudta meg, hogy terhes. Akkor már 3 hónapos terhes volt, semmi tünete nem volt, végig megvolt a mensese. Valami laborvizsgálaton bukott ki, hogy bizony terhes. :( Elvetette a babát, egyrészt, mert nem akart gyereket (szedett fogamzásgátlót is), meg azért is, mert a gyógyszerei igen erős kockázati tényezőt jelentettek a baba egészségére nézve :(
2010. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem,hogy esetleg gyanakszol terhességre Kedves Kérdező?

Mert akkor egy cipőben járunk.

Leírom miért:

Novemberben megjött,és pisilési ingerem lett mensi után 2-3 hétre,meg a melleim is iszonyat fájtak.Teszteltem,és 2 teszt mutatott ki +.A tünetek nem múltak el,ráadásul álmos vagyok a nap minden percében:(Decemberben megint megjött --elég rendesen,de a tünetek nem múltak el.Mellem nőtt is.Voltam tegnap este ügyeleten,mert ajánlották,hogy menyjek el.Ott csináltak uh-t,ahol látott a doki 19mm-es méhnyálkahártyát,és megnygyobodott uterust-(méhet).Vért is vettek,de nem tudom az eredményét még.Január 1-én csináltam egy Kék csík nevezetű tesztet,ami nem volt jó,mert a nontrollcsíkon 3 bemélyedést láttam,de a tesztcsíknak még a helyét sem:(Azóta ne teszteltem.

A rendes meltartómat nem tudom elviselni csak a sport melit.:(

Ráadásul nekem az is furi,hogy 19mm-es méhnyálkahártya kicsit sok ha a decemberi mensit nézem,mert akkor ma vagyok csak a 16-ik cn-on,és nekem ilyenkor csak kb:10mm-es szokott lenni.

Van már 2 gyerekem,a másodikkal először rendesen megvolt,aztán semmi.Egészséges a 8 és fél éves gyermekem.

Most is erre gyanakszom,de csinálok valamelyik nap megint egy tesztet,mert nem hagy a gondolat.Nagyon szeretnénk babát,már fél éve.

Neked esetleg tünetek?Vagy gyanakszol valamiért?

2010. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Ráadásul ha ülök nyomásérzékenység van az alhasamban,és néha olyan mintha mindjárt meg fog jönni...

Terhességi kalkulátor szerint most lennék:6hetes,és 4 napos.Kedden megyek a dokimhoz,hátha okosabb leszek.

2010. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyum a bátyámmal addi menszizett rendesen, míg meg nem mozdult a baba:) Nem is tudta, hogy terhes:)))
2010. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!