Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, hogy terhes leszek....

Félek, hogy terhes leszek. Van okom félni? L/18

Figyelt kérdés
Barátommal hétfőn csináltuk és nem volt nálunk óvszer. Abban a pillanatban mielőtt elment kivette .. De belül a combom olyan lett. Attól félek,hogy nem csak a combom lett olyan csak nem vettem észre. Mennyi esély van arra,hogy teherbe esek? Van okom félni? Normális válaszokat légyszives!!!!

2014. jún. 18. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Ha fiú lesz hívjátok Alpár-nak.
2014. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

sőt, még ott az előváladék esélye is :/

Nem volt szexuális felvilágosítás?

2014. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon is van okod félni!!Gratulálok fiú lesz vagy kislány???
2014. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bakker! Ezt tényleg nem hiszem el! Tényleg ilyen felelőtlenek vagytok, vagy lesz.rjátok? Lesz, ahogy lesz? Mi jár ilyenkor a fejetekben? Csodálkozom, hogy egyáltalán így hogyan tudsz ellazulni? Ha mi nem védekeznénk a párommal normálisan, és akár minimális esélye is lehetne egy nemkívánt terhességnek, én képtelen lennék szexelni. Simán lehetsz terhes!
2014. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
volt szexuális felvilágosítás... :D viszont mindig óvszer nélkül szoktuk elkezdeni és az 1 év alatt eddig még nem lettem terhes. SŐT ...az előváladékra vigyázunk mindig!
2014. jún. 18. 21:56
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"...az előváladékra vigyázunk mindig!"


Na, avass be a titokba, kislány! Ugyanis NEM lehet gondoskodni az előváladékról, ugyanis bármikor ürülhet az aktus alatt. Magyarán nem elég egyszer lenyalni. ;)

2014. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy élettel játszól az ugye tudod!!! Felelőtlenek vagytok!!Ennyi erővel tegyél egy fegyverbe egy golyot és vagy fejbe lövöd magadat vagy nem!!!gratula!!!egy hét múlva meg jössz hogy terhes vagy mit csinálj hogy zajlik az abortusz stb.... ügyes!!
2014. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hibákért bocsi telefonról vagyok!!
2014. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem volt szexuális felvilágosítás! Hogyan oldjátok meg, hogy előváladék ne kerüljön a hüvelybe? Lemossátok vagy máshogyan megtisztítjátok? Abban a pillanatban, ahogy a péniszt inger éri pl. a hüvelyben, azonnal újra elkezd termelődni az előváladék. Hiszen a síkosításért is részben a férfi előváladéka a felelős. Az előváladék folyamatosan távozik a péniszből szeretkezés alatt.
2014. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
1 éven keresztül csináltuk barátnőmmel gumi nélkül,mindig kihúzom,és nem volt baleset.Csak gumival..ugyanis kihúztam,beleélveztem,és akkor jöttünk rá,hogy az bizony el volt szakadva:) durex volt !
2014. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!