Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet pozitív lesz?...

Ebből lehet pozitív lesz? Láttok rajta halvány csíkot?

Figyelt kérdés

[link]

Köszönöm!


2014. jún. 18. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
En latok rajta egy nagyon halvany masodik csikot. Szoritok Neked!
2014. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyenekre azt írni, hogy ezen van valami, ha nem látok semmit, de ha kinagyítom, valami van. Viszont így sem tudom azt mondani, hogy halvány pozi. Tesztelj 1-2 nap múlva, lehet belőle valami :) mikorra nem várod?
2014. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is szeretném elmondani, hogy nagyon szurkolok Neked, hogy pozitív legyen!

Én is látok valamit halványan, de az a baj, hogy nem rózsaszín, hanem szürke, legalábbis én annak látom...

Nekem amikor ilyen volt, akkor nem voltam babás, mindig azt nézd, hogy van-e színe, mert ha van, még ha halvány is, az pozitív! :)

Ha megnézed fénynél, van színe? Lehet csak a képen nem látni...


6 hkm

2014. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom ez még nem pozitív, de halványan látszik vmi. 2 nap múlva esedékes az ovulációm szerint.
2014. jún. 18. 09:27
 5/10 A kérdező kommentje:

Élőben nem szürke, a halvány színek szürkének látszanak ha fotózom.

Köszönöm a drukkot is!

2014. jún. 18. 09:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pozitív. Nekem ilyen volt 1 hét késéssel is. Ez a teszt nem a legjobb, 25ös DM-ek sokkal erősebben kimutatták.
2014. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Reménykedem nagyon, már szeptember óta próbálkozunk... Rendeltem teszteket, ma jön meg a csomag. Van benne xepil is. Holnap megpróbálom azzal.
2014. jún. 18. 11:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, van eredmény? :)
2014. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]

Mai xepilek. Azért csináltam kettőt, hogy lássam mind a kettőn kijön-e az a halvány csík. Már akkor kijött mikor a reagens ment felfelé, de a képet száradás után készítettem. 2 nap múlva kellene megjönnie, már erősebbnek kellene lennie a csíknak jól gondolom?

2014. jún. 19. 09:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Kérdező? Erősödött a csík?
2014. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!