Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem a babaprojekt...

Úgy érzem a babaprojekt közepette kezd elegem lenni a szexből. Normális ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan kötelező jellegű lett a dolog. Azt mondják minden másnap érdemes próbálkozni, hogy összejöjjön. Én már sokszor úgy érzem, nincs hozzá kedvem, nem lelem benne az örömöm. Ez mennyire normális így? Tudom, hogy örömmel kellene nekiállnom, mégis így érzem. Nem tudok tenni ellene. Mit próbáljak?
2008. júl. 31. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen..hasonlókat éreztem már én is:) Második babával próbálkozunk. Elsőnél még nem görcsöltünk rá,és afféle szerelemgyerek lett:) De most a másodikkal már én is a "kötelességet" érzem...és nem tudok lazulni. Pedig ez sokban közrejátszhat a fogantatásban...

Minden nap nem is hiszem h menne:) Egyébként azt is hallottam h ha a nőnek nincs orgazmusa, akkor nehezebben jön össze...úgyh tényleg csak akkor csináld, ha kívánod is...akkor sokkal valószínűbb, mert állítólag a hüvelyi orgazmus olyan közeget, és mozgást (gyorsabb) bíztosít a spermáknak amik segítenek. Ezzel is magyarázható h sokkal inkább jö össze a baba azoknak akik nem is akarják, és úgymond "véletlenül" csúszik be. Úgyh élvezzük a szexet, ha babát akarunk:)

Sok sikert!

2008. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt az orgazmusos dolgot én is tudom. Azzal nincs is baj, csak nekiállni és közben kezd elég nehézzé válni. Attól is tartok, ha csak spontán, lazán veszem a dolgokat, kicsúszok az időből, elmennek az évek, és nem jön össze.
2008. júl. 31. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Na igen...ez igaz. Mióta próbálkoztok?
2008. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egészben ez a 'poén': még csak 3 hónapja, és már ezt érzem...
2008. júl. 31. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
:) légy türelmes. Vegyél ovulációs tesztet, és ha ennyire kötelezettéggé vált,csak akkor legyetek együtt amikor esedékes a dolog. Az kb 3 nap. :)
2008. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem írni, h lehetséges az is h nagyon akarod, és folyton ezen görcsölsz. Nem szabad...nem gáz még 3 hónapnyi próbálkozás után nem fogant meg a baba. Próbáld az ovutesztet. És szeressétek egymást! Mert a bab után már nem lesz ugyanolyan a szex mint előtte. Ugyh élvezzétek!!!!
2008. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bab=baba:) Bocsi:)
2008. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, a 3 hónap még semmi. Az, ha csak abban a három napban lennénk együtt, azt hiszem eléggé kiakasztaná a párom. Megjegyzem, joggal. :)) Köszönöm a válaszaid! :)
2008. júl. 31. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:
szexeljetek csak akkor amikor megkívánjátok egymást.nekünk is így jött össze három hónap alatt a kislányunk.volt olyan hét,hogy csak egy szer volt szex.
2008. aug. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!