Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy még is terhes lettem?

Lehet hogy még is terhes lettem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,és két hónapja van egy 24 éves barátom.Ezelőtt még soha nem szedtem gyógyszert.Amikor megismertem a párom,megbeszéltük hogy bogyózni fogok.El is kezdtem Június 11.-én.De csak az első 21 szemet szedtem,de ebből ki is maradt kb 3 szem.(tehát nem volt meg a 21 szem)utána abba hagytam a tünetei miatt.Orvoshoz nem mentem vissza.De viszont sose szoktunk védekezni:S Ennek a hónapnak már ugy mond vége van,és nem volt mensim.Ezt foghatom a gyógyszerre amiért nem szedtem tovább,vagy arra hogy be sikeredett a baba?


Ja,és kérlek benneteket,hogy ne irjatok olyat,ha babát akartok miért szedsz gyógyszert.....stb Előre is köszönöm a válaszotokat.


2008. júl. 31. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá, de így nehéz megmondani. Tesztelj!
2008. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy a gyógyszer bezavarta a hormonháztartásodat és ezért nem jött meg. Én a biztonság kedvéért vennék egy tesztet és reggel megcsinálnám.
2008. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt akartad mondani,hogy ha nem akarsz babát,akkor miért nem szeded rendesen.

Nos,először is vegyél egy tesztet.

Másodszor:A tabi mellékhatásai folyamatosan enyhülnek.Nekem 3 hónapomba telt mire kibékült vele a szervezetem.

Azt meg 22 évesen nagyon jól kellene tudnod, hogy ha nem védekezel,akkor bizony besikeredik a baba.

2008. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosom mondta, hogy csak a második levél tablettától nyújt védettségt a bogyó, az első levélnél még védekezni kell máshogy is, pláne ha elfelejtesz bevenni néhány szemet. Amikor abbahagyod a bogyót jelentkeznie kéne néhány napon belül a megvonásos vérzésnek. Csak pár száz forint a terhességi teszt, vegyél egyet, hogy minél előbb megnyugodhass.
2008. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy tesztet, lehet hogy terhes lettél. Ugy tudom, hogy az első hónapban a gyógyszer nem ad 100%-os védelmet.
2008. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mikor kellett volna megjönnie a menzidnek?

Ha meg akarsz győződni arról, hogy baba van-e a dologban, akkor az elmaradt menzi után a terhességi teszt már elég biztos eredményt ad.

Az is lehet, hogy a bogyókkal összezavartad a szervezetedet.

Ha a teszt nega és mégsem jön meg, akkor szerintem menj el dokihoz, mert az azért nem túl jó dolog, ha sokáig késik a menzi!

Remélem segítettem!Azt azért még hozzá tenném, hogy a te esetedből is látszik, hogy a fogamzásgátló szedése nem játék, mert komoly hatása van a hormonháztartásodra!!

2008. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a mensim június 11.-én jött meg,akkor kezdtem el a tabit.16.-ig tartott.Azóta semmi. Ja és tudom nagyon jól hogy ha nem védekezünk babás lehetek.Azért tanultam én is biológiát.
2008. júl. 31. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor már a teszt biztos eredményt fog mutatni.

Jah,és a tabik onnét védenek,amikortól a betegtjékoztatóra rá van írva.Van,aminek egy hónap,van,aminek 7nap.

2008. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de én már egy tesztet csináltam, ha jól emlékszem július 16.-án,de negativ volt.Ha most csinálok mást kéne mutatnia? Vagy várjak még vele?
2008. júl. 31. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Csinélj újabb tesztet és ha negatív,akkor menj dokihoz, mert lehet, hogy gyógyszerrel tudja csak meghozni a menzidet.

Ha pozitív, akkor meg azért kell menned, mert nem lehet tudni, hogy mikor estél teherbe. A hiányosan szedett fog. gátló mellett bármikor beüthetett a dolog!!

2008. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!