Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összejöhetett? és mi okozza...

Összejöhetett? és mi okozza ezt az égető érzést a hüvelyben és kívül?

Figyelt kérdés
Beindult a baba projekt a párommal,elvileg pém 1 volt,akkor voltunk is együtt meg előtte lévő napokban!viszont most égő viszkető érzésem van,ez lehet attól h nem fürödtem az aktus után?pont azért h összejöjjön!most canesten kombit használok h elmúljon!szerintetek mi lehet ez?bocsi ha kicsit hülyén fogalmaztam,de eddig nm tapasztaltam ilyet
2010. jan. 3. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés valószinüleg..előfordulhat akár az ondótol is,mivel felboritja kicsit a hüvely pH-ját.nekem nemvált be a canesten,a dokim irt 300 ftos gyogyszertári kúpot az viszont igen.
2010. jan. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is gombás fertőzés. Nekem tegnap jelentkeztek a tünetek, de én azonnal orvoshoz mentem. Nekem az a véleményem, hogy jobb, ha orvos megvizsgál. Kúpot is kaptam és kenőcsöt is. Belsőleg is, külsőleg is kezelni kell a fertőzéseket. Főleg azért, mert babát akartok. Lehet, hogy a Canestennel a tüneteket csillapítod, de ezzel még nem biztos,hogy teljesen elmúlik a fertőzés. Ha teherbe esel, akkor sokkal nagyobb a fertőzésveszély, mert megváltozik a hüvelyed Ph értéke. Ezért jobb, ha az orvos lát, nehogy a terhesség alatt újból kialakuljon.
2010. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!