Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteeres utani napokban, 20....

Peteeres utani napokban, 20. nap kornyeken, meg joval mensi elott (kb. egy het) mindjart megjon erzesem van. Ilyenkor baba van a dologban vagy ez normalis egy (nem vart) menses elott?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyon emlekszem, hogy mas ciklusban volt-e ilyenem, vagy nem.


Akkor ez a gorcsolgetes azt jelentene, hogy ebben a honapban sem jott ossze? Probalom magam lelkileg felkesziteni, hogy ne legyen akkora trauma, mikor megjon.


2008. júl. 31. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha valamiért hamarabb volt a peteérésed, akkor lehetséges, hogy a beágyazódást érzed. Persze ez nem biztos. Én pont így voltam, pici görcsökkel, aztán már csak azt vettem észre, hogy nem jött meg és a görcsök is elmúltak. Most a kis "meglepetésem" 17 hetes a pocakomban. :)
2008. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Remelem nalam is igy lesz, de olyan tavolinak tunik ez.... Eleg szerencsetlen vagyok.


Gratulalok a pocaklakohoz, nagyon szerencses vagy!

2008. júl. 31. 11:53
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Szia.

Nem lehet az, hogy a babód hamarabb fogant a félidőnél? Nekem is már jóval egy héttel ezelőtt szurkált, görcsölgetett a hasam. Nekem mensi előtt pár nappal szokott a hasam görcsölni, nem több mint egy héttel! És nekem soha nem szurkált még a hasam. Annyit tudok neked mondani, nekem most telt le a hét, szóval most kellene, illetve nem :) megjönnie. Harmadik napja nagyon picit barnán pöttyözök a tisztaságimon, de semmi. Előző ciklusom 29 napos volt, most a 31. napnál járok. De volt már 32 napos is, ezért még csak hallgatok. De kezdek bízni! A melled nem fáj? Nekem így még sosem fájt, mint most. Persze, ez nem feltétele a terhességnek. Nekem mindig fáj. Ja és persze most már majnem két hete. Csak azt tudom mondani, várj türelemmel. Szorítok, hogy babásak legyünk! :)

2008. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, barmi lehetseges, a termeszet kiszamithatatlan. :D Ugy voltunk egyutt, hogy a 6. napon, 10.napon, 12., 14. majd pedig 15.napon.


Igy mik az eselyek?

2008. júl. 31. 12:48
 5/12 A kérdező kommentje:

Meg az kimaradt, hogy egyszer harom eve mar voltam terhes, de azt a babat nem tudtuk megtartani az akkori parommal. 9.hetig voltam terhes es soha nem fajt a mellem, de mar annyira nem emlekszem. En amugy sem vagyok mellfajos. Iden egyetlen egyser mikor epp 30.napon jott meg, mar azelott 5nappal fajt a cicim, de nagyon es megis megjott, aznp teszteltem es negativ lett, tehat remelhetoleg nem veteles volt.


Nekem is 28nap koruli a ciklusom ,de az utolso ket honapban a 30.napon jott meg, ezert nem lenne jo hamarabb tesztelni, nehogy csalodas legyen.


Tehat a lenyeg, hogy mindenkinek mas terhessegi tunetei vannak kulonbozo idoben, sot meg ugyanazon szemelynel is az elso terhessegnel lehet pl. van hanyas, a masiknak pedig semmi tunet. Csak remenykedtem hatha van olyan (jo par ) ember, akiknek a beagyazodas miatt volt ilyen erzesuk. Gondolom ilyen koran nem akar megjonni a mensi. Na majd meglatjuk.

2008. júl. 31. 12:53
 6/12 anonim ***** válasza:

:)

Én sajnos, nem tudom neked megmondani, így az esélyeidet, csak azt tudom, hogy el kell telnie a hétnek, és remélem nem jön meg neked. Meg nekem se. Bár egyre jobban fáj a derekam, meg a hasam. :( De még mindig bízom.

2008. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, az utolsó két választ én írtam. :)
2008. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szióka! Én is hasonló cipőben járok mint te. Bár nem érzem folyamatosan, de többször éreztem úgy az elmúlt 24 - 48 órában, hogy mindjárt megjön, pedig több mint másfél hét van hátra. Ilyen nekem még sohasem volt. Egyéb tüneteim nincsenek. Nem barnázok, a folyásom egy kicsit változott, de az sem feltűnő. Ilyen már volt. A mellem egyáltalán nem fáj, pedig volt már olyan, hogy sírni tudtam volna a fájdalomtól.

Én sem tudom mire vélni a dolgot, mert nekem ilyen érzésem eddig még nem volt. Mondjuk mi majdnem minden nap voltunk együtt a férjemmel, volt olyan nap, hogy többször is.

Sok sikert.

2008. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A melleim nekem sem fajnak, de tegnap is meg ma is erzek/ereztem bennuk valamit. NEm tudom elmagyarazni mit. Nem feszulnek ,de ugy "erzem, hogy vannak". Ha szabad ilyet mondani. :D Ilyen elozo honapban nem volt. Amugy nem vagyok mellfajos, mellfeszulos, eletemben egyszer fajtak a melleim nagyon nagyon, 5napon keresztul, de akkor megjott ,a teszt pedig negativ volt.


Valamint az elobb eszrevettem, hogy volt valamennyi kremszeru folyasom, az nem tudom mi lehetett. (Csak nem jon meg a mensi ilyen koran??)

2008. júl. 31. 13:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám 20. napon vagyok, de én egy kicsit barnázok, de fogalmam sincs mi ez pedig már két gyerekem van de velük semmi ilyesmi nem volt. A 10-14 napig folyamatos lendületben voltunk a párommal, elképzelehető a terhesség, de jelenthet mást is, sajnos.
2008. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!