Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy napja volt peteérésem....

Négy napja volt peteérésem. Ma feszül és szúrkál a pocakom. Lehetséges, hogy ez a beágyazódás?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is pontosan ebben a cipőben járok. :)

Nekem is szurkál a hasam, gyakrabban járok wc-re, ráadásul még enyhe hányingerem is van 3 napja. Talán lehet a beágyazódástól... Én reménykedem!

2008. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is gyakrabban járok pisilni vagy 2 napja. Hátha tényleg baba van a dologban! Majd írd meg az eredményt, ha tesztelsz.
2008. júl. 31. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipoben jarok, de nekem inkabb mindjart megjon erzesem szokott lenni, de volt mar szurkalo erzes is.
2008. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te meddig akarsz várni a teszteléssel? Olyan mintha ólomlábakon járna az idő. Nem? Bár lehet csak én vagyok ilyen türelmetlen. Még szerintem várok 1 bő hetet, de akkor meg már majdnem a "nem várt" menszi ideje is itt lesz. Talán mégis is kivárhatnám....?!
2008. júl. 31. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok!Ugyan ezzel a tünetekkel!5.én kell megjönnie!Remélem nem fog!Szoritok!
2008. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, csak nekem még 8 nap de 30 napos ciklusból.

szurkál, tompán fáj a pocim, puffadt vagyok, a derekam is fáj néha, és néha émelygek is. Én is tesztelek jövöhéten, a menzi napján! Szorítok mindannyiunknak!

2008. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hátha mind babásak vagyunk! De jó lenne!!! Írjátok majd meg a teszt eredményét! Szorítok mendenkinek!
2008. aug. 1. 14:03
 8/8 A kérdező kommentje:
POZITÍVAT TESZTELTEM!!!! :D
2008. aug. 12. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!