Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tabletta szedése...

Clostilbegyt tabletta szedése után lehetséges cicifájás, hányás kb 6 napig és egyéb tünetek? Ha igen meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
nekem mindjárt megjönn 08.04 és a tünetek 07.16-tól folyamatossan tartanak kis émelygés reggel szédülés főleg ha nem szedek be B6 vitamint csak vízet vagyok képes inni és 6 éve keményen dohányzom napi 1 doboz és kávézom már 2 hete egyáltalán nem és nem is hiányzik!!:)De a tesztek és kimondottan a terhességi labor is negatív. Légyszíves írjatok a mellékhatásokról mert szeretnék bízni hogy gyermeket várok. Köszönöm
2008. júl. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen tüneteim nem voltak, szerintem a hányás, cicifájás inkább a terhesség "mellékhatásai"! Mikorra nem várod? Tesztet csináltál már?

Drukkolok!

2008. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia,nekem sajnos vannak ilyen tüneteim!én ráadásul el is ájulok!de azért remélem neked a baba miatt van!mert nekem nem:-(((
2008. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! Konkrétan napi szinten elájultamarra amerre mentem, nem válaogatott a dolog,de volt még egy ilyen hatású gyógyszerem is mellé,meg persze köszönhettem a 90/50-es vérnyomásomnak is.

Nekem addig tartott amíg szedtem.

2008. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszaitokat akkor még esetleg van remény!!:)))
2008. júl. 30. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos lehet a closti mellékhatása. Én meg is kérdeztem az orvost, azt mondta ez teljesen normális. Cicifájás, erős szédülés, hányinger. Én már 3 hónapja szedem, a melleim folyamatosan fájnak, tegnap öklendeztem, és ma sajnos megjött a nemvárt. Türelmesnek kell lenni, ki kell várni a teszt idejét, mert nagyot csalódik az ember. sajnos nekünk a tünetekből nem lehet következtetni:((( Remélem neked sikerül!
2008. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!