Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy késik 2...

Előfordulhat, hogy késik 2 vagy több napot a mensi, aztán megjön, de csak 1 napig van rendesen, aztán a teszt újra és újra negatív, mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Van még ilyenkor remény?
2008. júl. 30. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Én már nem hiszek a tesztekben! Többfélét is használtam, de semmi. Pénteken megyek a dokihoz, ott majd kiderül, hogy mi van. Kezdem elveszíteni a reményt... :((

Tüneteim vannak, főleg a hányinger, és az aluszékonyság, de már nem tudom...

2008. júl. 30. 17:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt, azzal a különbséggel, hogy a reggel megcsinált terhességi teszt délutánra halványan pozitívvá vált, majd rövid igeig volt mensi. Most voltam dokinál, mert azóta rendszeresen 1-2 napos menszeszeim vannak, azok is olyan furcsák. A doki szerint ez valószínűleg a műtétnek köszönhető (2x P3 után), pedig az tavaly novemberben volt...

Szerinetm várj még 1-2 napot, esetleg próbálj újra tesztelni, hátha!

Ha tényleg csak 1 napig volt, akkor símán lehet baba, csak elképzelhető, hogy alacsony a hcg-d, vagy nem akkor volt pé, amikor számoltad. Egy szó mint száz, a helyedben tesztelnék!

Szurkolok nagyon, írd meg légyszi a fejleményeket!

2008. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a dokihoz. Már nem csinálok tesztet. Felesleges. Szerintem én abban az 1-2%-ban vagyok( ha vagyok), akinek csak hetek múlva mutatna valamit a teszt.... A dokinál minden kiderül. Azért köszi szépen a választ!
2008. júl. 31. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2008. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy petesejtem sem volt. Nem repedt meg a tüszőm. :S Ez nem tudom, hogyan lehetséges.
2008. aug. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!