Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Novemberbe stimuláltak lombikh...

Novemberbe stimuláltak lombikhoz, de nem találtak érett tüszőt. Azóta se jött meg, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
december 22.én kellett volna megjönni, 21.én voltak menszis tüneteim is 3napig de azóta se jött meg nem tudom mit csináljak.
2010. jan. 1. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a hormoninjekciók zavarnak be.Még kapod?
2010. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nem kapom csak 10 napig kaptam de nem volt hatása ezért leállították.
2010. jan. 1. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen csodálkozok...Én 23 napig kaptam.
2010. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hányadik naptól láttak tüszőt? és lett akkora érett tüsző amekkora elég a leszíváshoz? Nekem azt mondta a doki hogy ebbe a hónapba már nem érdemes tovább folytatni a stimulációt.
2010. jan. 1. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam egy tüsző lett nagy nehezen.

Beágyazódás nem történt, 5. héten állítottak le a gyógyszerekről. Leállítás után 2 héten belül kell, hogy megjöjjön az orvosom szerint.

Persze fordulj dokihoz!


Még valamit ajánlok, mivel nekem sem volt fél évig peteérésem, de vérzés igen: Aviva-torna. Nekem az első ciklusban sikert hozott. Szóval jobb, mint a lombik.

2010. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!