Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól érzem vagy nem? Jelenthet...

Jól érzem vagy nem? Jelenthet Babát? Nagyon kiváncsi vagyok, adjatok tanácsokat esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2 napja nem tudom jól érzem-e,kicsit olyan keserűs ízt érzek a számban.Mindegy mit eszek semmi nem ízlik mert csak ezt érzem és elnyomja a fincsi ételek ízét is.Volt már esetleg valaki így?Amúgy 3 nap a nem vártig és van mellfájdalmam is.Csak ezt az ízt nem tudom hová tenni mert mindig azt írják mások,hogy fémes ízt éreztek,hát nem igazán fémes amit érzek.Szerintetek lehet baba?
2010. jan. 1. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A keserű íz az az epetúltengésre jellemző,nem a terhességre.A mell fájdalma,feszülése a menstruáció előtt szintén nem terhességi tünet.Igazán választ,hogy terhes vagy -e, vagy nem, a menstruáció kimaradásával kapsz.
2010. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 7 hetes vagyok, de a terhességem elején nekem is keserű utóíz volt a számban evés után. Csodáltam is, mert én is azt hallottam, hogy a fémes a domináns.

Szóval lehet terhességi tünet, de valóban okozhatja túlevés is...

Nagyon drukkolok neked, majd írd meg, mi lett.

2010. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt keserű utóíze az ételeknek, bár akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, utólag gondoltam rá, hogy esetleg lehet összefüggés, de biztos nem vagyok benne:).
2010. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. jan. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!