Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A reggeli hőm 37,2, tegnap...

A reggeli hőm 37,2, tegnap 37, 0 volt. Kb. egy- két nap múlva (nem) kellene megjönnie. Lehetek ebből még baba?

Figyelt kérdés
A reggeli kávémat pár napja csak úgy tudom meginni, ha reggelizek is, de most az egész visszakívánkozik. Szédülök, és melleim nagyon fájnak két hete. Soha nem fájt még így, pedig mindig szokott. Tiszta kék eres az egész, még a hasamon is látszanak az erek. folyásom nincs, viszont tegnap óta barnázom, egy nagyon picit. Ez már a mensi jele lenne? Vagy lehet babáé? Egész nap fáradt vagyok, legszívesebben csak aludnék. Köszönök minden választ.
2008. júl. 30. 07:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy elsősorban a hasam bal oldalát érzem érzékenynek, néha szúr és feszül, és picit görcsöl lent, középen.
2008. júl. 30. 07:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem babás vagy :))) Lassan már a tesztnek is ki kell mutatni, ha igen. Sok sikert!!!
2008. júl. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) Köszike! Csak a barnázás aggaszt! Jövő héten mindenképp megyek dokihoz, akár megjön, akár nem! Tegnap előtt teszteltem, az még negatív lett. :( Ezért is félek, hogy csalódom. Még várok pár napot.... De remélem bab! Már nagyon várjuk! :)
2008. júl. 30. 07:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Te babás vagy? Neked milyen tapasztalataid vannak?
2008. júl. 30. 07:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem is bíztatóak a jelek :) Az első tünetem nekem is a mellfeszülés volt, ill. már a nem várt mensi előtt durván beeresedtek a melleim és a hasam is picit.

A hányingerről-szédülésről nem tudok nyilatkozni, engem ezek szerencsére elkerültek. A fáradság és aluszékonyság pedig csak pár héttel később jelentkeztek.

Szerintem egy nagyon érzékeny teszttel, reggeli vizeletből már próbálkozhatsz! Sok sikert :)

17 hetes kismama

2008. júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem sem erősek a hányingeres tünetek, inkább csak émelygek egy picit. a szédülés kicsit erősebb, de lehet csak az időjárás miatt van. :)Gratulálok a babóhoz, és remélem nemsokára már én is örülhetek!
2008. júl. 30. 08:02
 7/10 anonim ***** válasza:

A hőmérséklettől még simán lehet baba, nekem fel sem ment, mégis terhes lettem.

A tünetem nekem is az volt még a nemvárt menses előtt, hogy fájtak a melleim.

Szerintem nagy esélyed van a babára:-)

2008. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És gratula neked is a babához! :)
2008. júl. 30. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:
tedd közhírré légyszi ha van eredmény:)
2008. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, igyekszem! :)
2008. júl. 30. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!