Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfájdalom, hogy is van ez?

Mellfájdalom, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Elmagyarázná valaki,hogy hogyan van az,hogy még 4 nap a nem vártig és tegnap este elkezdett fájni a mellem szúrkál a petefészkemnél.És a teszt még negatív.Ha esetleg terhes lennék és attól kezdene fájni a mellem,akkor nem kéne már a tesztnek is jeleznie?Vagy elöbb fáj a mell az normális?Bocsi a tudatlanságomért.
2009. dec. 30. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez teljesen egyénfüggő, kinek mi lesz először feltűnő, és mikor lesz pozitív a teszt. A tesztek bizonyos mennyiségű HCG-re reagálnak, lehet, hogy még alacsonyabb, hiszen még nem is késik. A mell érzékenysége sokmindenre utalhat, éppúgy babára, mint mensire- de semmi sem kizárt és nem is biztos jelenleg. Tudom, hogy nem leszek népszerű ezért a mondatomért: de sajnos még várnod kell pár napot. Ez a legrosszabb, tudom, de várd meg a mensi napját vagy a késést, akkor már pozitív lesz a teszt, ha ott a pici! Nagyon szorítok!
2009. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a PÉ másnapján már fáj a mellem egészen a menzeszig és igen ez egyénfüggő. Ugyanis ezt a tünetet a progeszteron okozza. Ha teherbe estél és a mellfájdalom nem szűnik az azt jelenti h a progeszteron tovább termeldik nem engedi ugyanis h megjöjjön. Ettől (ha vezetsz görbét) lehet magas a hőd is! várj a nemvártig és akkor tesztelj nem mindenkinél mutatja ki már 3-4 nappal elötte!


Megy a DRUKK!!

2009. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok nagyon egyénfüggők, sőt két hónap is lehet nayon eltérő. Nekem eddig mindig ovu után 2-3 nappal kezdődött a mellfájdalom és tartott egészen addig amíg meg nem jött. A múlt hónapban viszont nem fájt a mellem, s már kezdem örülni, hogy lehet, hogy jön a baba, mert ez a hónap más mint a többi. Sajna nem jött a baba. Ezekre a dolgokra nem lehet alapozni sajnos. Várd meg minimum a nem várt napját, s utánna egy teszt, bár jobb még várni pár napot, hogy biztosabb eredményt kapjál.
2009. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Várom a további tapasztalatokat.
2009. dec. 30. 19:39
 5/6 anonim válasza:

Szisztok!Én is pont ugyanúgy vagyok,mint a 3. válaszoló,nekem is kb 2 héttel mensi előtt már elkezd fájni a mellem,most viszont csak 4 nappal előtte(ma)kezdtem el érezni!Persze nagyon reménykedek,h.nem jön meg az "ez a hónap más,mint a többi elven",de mivel neki is megjött,ezért kicsit elszomorodtam!A hasam is szurkál,kiváncsi vagyok mi lesz a vége!ha megjön,akkor januárban irány a doki,mert már unom a 13 hónap hiábavaló próbálkozást!

azért szorítsunk egymásnak!

2009. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. egyáltalán nem volt a legkisebb mellfájdalom, vagy húzódás sem, pedig határozottan terhes voltam. A kisfiam már 17 hónapos.

Lehet, hogy neked előbb fáj, mint hogy kimutassa a teszt, ez lehet normális. Várj pár napot és tesztelj újra. Sok sikert!

2009. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!