Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki terhes lett ugyanúgy...

Aki terhes lett ugyanúgy voltak mensis tünetei az adott nemvárt napján?

Figyelt kérdés
Nyakori vizelés mellett a vizelet színe ,szaga változott valamit vagy ugyanolyan volt mint azelőtt?!
2009. dec. 30. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem pont az volt a fura hogy semmilyen mensiszerű tünetem nem volt. nem fájt a derekam a cici sem volt érzékeny, semmi.
2009. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor meg kellett volna jönnie úgy görcsöltem pont mint máskor....na mondom most sem jött össze...

Aztán nem jött meg...egy hét múlva még mindig semmi...de úgy görcsöltem, mintha minden percben megindulhatna a Niagara... :-D ...azutáni héten már reggelente kicsit rosszul voltam...és azután minden reggel....aztán még egy hét és semmi... mondta a párom csináljak már egy tesztet...én meg kinevettem. Mondtam neki, hogy nem látod mennyire görcsölök, tuti csak az ideg miatt késik vagy ilyesmi. Aztán egyszercsak elmúlt a görcs mintha elvágták volna, de még mindig rosszul voltam. Vettem két tesztet végre, amit reggel kellett volna megcsinálni, de nem bírtam addig, délután fél 6-kor megcsináltam. POZITÍV lett 9 hónap próbálkozás után...nem hittem a szememnek, ahogy szívta fel a vizeletet a papír, úgy egyből megjelent a 2 csík...alig kaptam levegőt a boldogságtól, de azért a másikat is gyorsan megcsináltam..


:-D


Azóta 17 hetes vagyok. Sok sikert nektek is, látod én is görcsöltem, mégis itt a baba! Embere válogatja!

2009. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon görcsöltem és még sokszor elő jött ez az érzés a korai terhességi hetek alatt.
2009. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor babám megfogant, nekem is voltak kissebb görcseim egész nap. Amik hetekig tartottak, csak egyre ritkábban jelentkeztek. A vizeletem színe, szaga nem változott. Csak miután elkezdtem szedni az Elevitet. Sok sikert!

2010. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!